SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roelly Winklaar - IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Widać, że to pokazówka. Teraz stawia ostatnio na promocje to robi takie filmiki.

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
A jaki filmik z udziałem prosa nie jest pokazowy? .. wszystko sie robi zeby zadziwic ludzi zainteresowac itd. a czym by sie wyroznil robiąc z ciezarem np 280 kg 10 pow pelnych raczej niczym :) tak samo jak kiedys ktos porownywał rozpiske treningu brancha na nogi a filmiki to są 2 inne światy i mało kto by dokonczyl jego rozpiske:) na filmikach wszystkiego nie widac

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Wladek0o - akurat robiąc 10 pełnych przysiadów z ciężarem 280kg wyróżniałby się. Mało kto potrafi tyle. Ale rozumiem o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388498
wladek to zobacz sobie filmiki cutlera od swollen monkey na youtubie, 0 pokazowek i poczytaj komentarze pod nim jak go ludzie obsmarowuja bo robi (jak na jego staz/wyglad) cwiczenia srednimi ciezarami ale zawsze technicznie, bez zadnego spuszczania sie i krzykow.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Obejrzałem i te najświeższe komentarze są jak najbardziej pochlebne. Starszych nie chciało mi się przeglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
lordknaga zależy od osoby:) cutler to mozna nazwać propotor amerykańskiej kulturystyki i z tego co mi sie wydaje nie bedzie pokazywał jak targa setki kilogramow z powodu ze zapewne wiele mlodych poczatkujacych ludzi go obserwuje i chce w ten sposob pokazac ze trzeba sie skupiac na technice itd niz na ciężarze takie są moje odczucia.Choć może i tak ćwiczy na codzien nie śledziłem tego.co do brancha to wątpie żeby poczatkujacy i nowicujesze masowo go śledzili,na jego filmy trafi ktos kto lubi hardcore :) i on nie jest tak jak cutler osobą która powinna być wzorem dla mlodych i poczatkujacych. Takie jest moje zdanie

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Dziwi mnie dlaczego nadal współpracuje z Omą. Przecież z nią jego kariera zawodowca toczy się średnio na jeża.

kwestia techniczna- kiepski angielski, który uniemożliwia mu rzeczywistą współpracę z jakimś amerykańskim trenerem.

Osobiście wydaje mi się, że Roelly ma jak na zawodowca niską wiedzę zarówno na temat treningów jak i diety i wspomagania, dlatego właśnie tak kurczowo trzyma się, wszystkowiedzącej w jego odczuciu, Omy.
Nie jeden inny pro, podziękował by za współpracę trenerowi, gdyby ten doprowadzał go do tak kiepskiej formy jaką często prezentuje Roelly. Tak zrobił m.in. Kai czy Wolf.
Roelly się boi, bo sam by sobie nie poradził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
jw. mi się zresztą zdaje, że Roelly ma w ogóle niską wiedzę na temat czegokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie wiecie czy współpracował z Omą przed zostaniem zawodowcem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731991
...




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata w kulturystyce klasycznej - Madryt 2009

Następny temat

IFBB Pro Arnold Classic 2010 - lista zawodnikow

WHEY premium