SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roelly Winklaar - IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Pierwsza dziesiatka na 13-14 zawodnikow hm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
nie namiesza, napewno nie na tych zawodach...forma nie szczegolna...jak na razie,Robert go zje

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387515
co on ma za dziare na brzuchu "nyger"??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7662
nuget

Bo serce bije szybciej niż pięści...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
no dobra nie liczyłem ich dokładnie myslałem ze koło 16-17 jest wiec bybyl moim zdaniem w połowie stawki :) przy tej ilosci połowa stawki to praktycznie top6 wiec moze tutaj nie podołac :) ale pierwsza 8 czemu nie :) zobaczymy pozdro SCR

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Moim zdaniem jest fenomenalny i przy takim BF powinien odpuscic juz sobie wycinke, bo teraz juz bedzie tylko wygladal coraz gorzej. W praktyce jednak sedziowie nie kieruja sie moimi kryteriami, tylko swoimi i Robert z prazkami na dupie zje Winklara z forma "dyskotekowa".

Mam nadzieje, ze kiedys to sie zmieni i na Olympii będą preferowali zawodników, którzy wyglądają estetycznie i sa pocięci, ale w granicach rozsądku i nie wygladają jak trupy.

edit: olympia = wszystkie zawody ifbb tutaj, zeby nie bylo, ze nie wiem do jakich zawodow sie przygotowuja :P

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2010-02-05 23:46:43

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
wydawalo sie ze lepsza forme pokaze. klatka odstaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Jeszcze miesiac do zawodów, spokojnie, poczekamy - zobaczymy.

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Przod nie robi juz takiego wrazenia na mnie jak tyl tego zawodnika

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Jeżeli chce namieszać to musi ostro ciąć, przecież teraz nogi "zalane", dwójek w ogóle nie widać. Dół w stosunku do góry też jakoś tak "nieproporcjonalnie".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata w kulturystyce klasycznej - Madryt 2009

Następny temat

IFBB Pro Arnold Classic 2010 - lista zawodnikow

Wiecej