SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roelly Winklaar - IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
ostatnie treningi w superseriach.warto zwrocic uwage na sposob robienia rozpietek na skosie -ruch zaczyna sie z dolu-w plaszczyznie prostopadlej do podloza-ciagnie ramiona jakby od wysokosci pasa(pierwsza seria,druga tradycyjnie)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
ostro babka go trenuje....nie ma leserowania...:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
dobry jest, mam nadzieję że top 6 na ac będzie chociaż nie wiem jak tam przygotowania innych zawodników :)

Zmieniony przez - homarDNB w dniu 2009-12-26 13:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 575
ej kurde przecież do zawodów sporo czasu a tu taka forma widać że trochę oblany wodą, ale jak się pozbędzie i zostaną same mięśnie to faktycznie ma spore szanse na bardzo mocne wejście w świat zawodowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Ciekawe metody treningowe Nie opieprza się i ma u mnie dużego plusa...Byk z niego straszny i może zamieszać w "drugiej" linii AC

Roelly waży teraz około 121 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
tez mam nadzieje na udany debiut , ma koles potencjal i widac ze dostal szanse i chce ja wykorzystac :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
klatka zdecydowanie najsłabsza jego strona wydaje mi sie że ma podobny szkielet do heatha wielkie łapy przytłaczające w znacznym stopniu słabszą klatke i wąskie obojczyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Przysiady


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406




co to tych rozpietek na skosie, polecam od 3:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
czym sie roznia takie rozpietki robione przez niego od robionych tradycyjnym sposobem??

ROAD TO MP 2010 :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata w kulturystyce klasycznej - Madryt 2009

Następny temat

IFBB Pro Arnold Classic 2010 - lista zawodnikow

WHEY premium