SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roelly Winklaar - IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
W Holandii ,wydaje mi się że w Amsterdamie... Ćwiczy na fajnym sprzęcie,to fakt ... Widać że bardzo zmęczony i zniechęcony na ostatnich zdjęciach... Daje rade,po kilku zawodach w PRO może być ciekawie... Oby zaliczył udany debiut na AC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
co to za maszyna na ostatniej fotce?? może powiedzieć że kobieta sprawia mu ból:) ciekawe będzie to AC, zobaczymy jak Robert wypadnie przy Roelly'emu będzie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Według mnie ,czyli laika i mało ogarniętego w temacie nowoczesnych maszyn do ćwiczenia , może to być maszyna do ćwiczenia mięśni dwugłowych uda i innych w tylnej części udka(półścięgnisty itp.) ...

Ciekawe czy może na niego wpłynąć negatywnie aż tak wielka intensywność ? na zdjęciach wydaje się naprawdę zajechany,ale to tylko zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650


gosciu jest tak przejety i zmotywowany ,ze na plecach ma imie swojej trenerki....:).
mysle ,ze piotrkowiczowi jeszcze nie zagrozi na AC....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
mysle ,ze piotrkowiczowi jeszcze nie zagrozi na AC.... mam zdecydowanie odmienne zdanie na ten temat ale obym się mylił



Zmieniony przez - puramuk w dniu 2010-01-14 14:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
przeciez on jest 2x wiekszy od Roberta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Piotrkowicz(w formie) go zje

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21245
zwierzu przesadziles i to mocno ze on jest 2x wiekszy od roberta bo robaert jak stal w line upie z freemanem to byl rowny z nim

never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
...bo robaert jak stal w line upie z freemanem to byl rowny z nim

hahahah no wiekszej głupoty nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
DAjcie spokoj z Piotrkowiczem widać Roelly to inna półka .Dla mnie polak nie polak czarny czy biały oceniam każdego tak samo .Piotrkowicz niedorasta mu do pięt wystarczy zobaczeć jaki postęp zrobił .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata w kulturystyce klasycznej - Madryt 2009

Następny temat

IFBB Pro Arnold Classic 2010 - lista zawodnikow

WHEY premium