SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 96kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Bialko liczy sie na sucha mase, nie na wage. Jak bf ok 20% u cb to nie ma co liczyc jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Sorki ale nie ma żadnego problemu przyjąć białko na KMC i obserwować efekty. Nawet przy bf 40%.
Na podstawie efektów (lub ich brak) podejmujemy dalsze zmiany.


Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2017-02-08 17:54:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 3 - 8.02.2017

Trening
Nogi bolały i bolą dalej po wczorajszych przysiadach - mimo że robione na suwnicy.

Siłownia

45 minut rower stacjonarny
- 15 min lvl 11 / 20
- 30 min lvl 12 / 20

Sauna sucha

3 wejścia:
- 10 min
- 10 min
- 10 min

Dieta

Dalej kurczak, trochę monotonnie ale powoli będę to zmieniał. Jutro indyk więc też bez szału.
Dzisiaj wszedł garnek warzyw, zielona herbata z czystkiem, cola zero, witaminy i minerały Olimpu.
Placek powoli zaczyna przypominać placka...(posiłek 3 i 4).






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 4 - 9.02.2017

Nic szczególnego, cały dzień wolny więc powoli wykonałem założenia.
Są w domu teraz 3 koty i 1 pies więc jest se lekki sajgon :D

Trening

Siłownia
Bez nóg - zbliża się wyjazd snowboardowy, muszę je oszczędzać.
Jak się rozruszam to będą wchodzić jakieś bardziej złożone i wymagające ćwiczenia siłowe z użyciem wolnej sztangi.

5 min bieg na bieżni 9 kmh

klatka - wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 45 stopni - 4x
plecy - wiosłowanie sztangielką z opartym kolanem i dłonią o ławkę - 4x
barki - unoszenie sztangielek na boki stojąć - 3x
biceps - uginanie ramion ze sztangielkami stojąc - 3x
triceps - francuskie wyciskanie sztangielką zza głowy stojąc - 3x

10 min rowerek stacjonarny lvl 12 / 20

Sauna sucha

3 wejścia:
- 15 min
- 10 min
- 10 min

Dieta

Trochę nadrobiłem WPC bo nie chciało mi się więcej ani gotować ani specjalnie jeść.
Do tego sporo warzyw, minerały i witaminy Olimpu, zielona herbata + czystek + kwiat czarnego bzu (zbierany w lesie) :)
Największym sukcesem jest powiedzenie dzisiaj NIE dla wyjścia na imprezę :D





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sporo tego mleka, ponadto te 0% to taka woda przetworzona i zabarwiona czymś białym...
Jadasz tłustsze mięsa? Ryby?
Sporo tego WPC rzeczywiście...zdecydowanie dużo za dużo
Urozmaić tłuszcze. Sama oliwa, coś z jajek i widzę orzechy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Mleko 0,5% :P Raz mi się wpisało w tabelę 0% ale to była pomyłka.
Orzechy póki co są codziennie.
Ryby i tłuste mięsa oczywiście będę jadł bo wiem że jest to dla mnie korzystniej.

Dzięki za opinie - myślę generalnie to samo i jestem świadom tych błędów.
Dzisiaj jeszcze normalny dzień trening + dieta...natomiast wieczorem mam wyjazd zimowy. Wracam 19.02.


Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2017-02-10 13:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 5 - 10.02.2017

Dzisiaj późnym wieczorem wyjazd na deskę do Włoch. Trasa autokarem tym razem około 15-18 godzin w jedną stronę. Od niedzieli 12.02 przez 6 dni jeździmy od godziny 9:30 do 16:00 - więc ruchu będzie sporo. Postaram żywić się w miarę zdrowo. Nie będzie oczywiście ważenia, liczenia, będzie alkohol ale głównie czysty i bez zagryzek czy kolorowych popitek. Od czasu do czasu wejdzie coś niedietetycznego do jedzenia. Wracam 19.02 i wrzucę rozpiskę jak to wyglądało. Po powrocie wchodzę ponownie na trening i czystą dietę rozpisaną w tabeli - tak jak do tej pory.

Trening

Siłownia

45 minut rower stacjonarny lvl 12 / 20

Sauna sucha

2 wejścia:
- 10 min
- 10 min

Dieta

Tyle zjadłem do tej pory i na ten moment kończę rozpisywanie.
Na śniadanie jak widać weszły głównie węgle - był to błąd zwłaszcza że robiłem po nich trening aerobowy ale miałem chwilowo dość jajek.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 6 - Dzień 14 - 11-19.02.2017

Wyjazd zimowy, sporo ruchu ale diety jako takiej nie było. Śniadania zdrowa owsianka z mleka, płatków owsianych, banana, żurawiny. Na obiad zawsze coś typu makaron + oliwki + suszone pomidory + jakiś sos, mięso. Wpadało od czasu do czasu coś słodkiego, również alkohole ale bez soków, coli itp.

Od jutra przez 11 dni lecimy dalej dieta + trening. Później kolejny wyjazd zimowy.
Jutro zrobię pomiary chociaż nie przewiduję żeby po takim wyjeździe coś się szczególnie zmieniło.


Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2017-02-19 20:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Detoxik
Mleko 0,5% :P Raz mi się wpisało w tabelę 0% ale to była pomyłka.



Niewielka różnica, jak już pijesz mleko, to dawaj normalne, pełnotłuste, nie jakieś wynalazki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 15 - 20.02.2017

Siemka Koniu - widziałem ostatnio na fejsie Twoje gotowanie ale niestety nie od początku. Fajna sprawa.
Mleko zmienię na 3,2% jak tak mówisz - jak tylko wypiję to co mam w domu (2% obecnie).

Dzisiaj powrót do normalnej diety i treningu. Jak będzie trochę cieplej to powoli będzie można odpalić rower w terenie.
Zrobiłem dzisiaj rano pomiary. Jak na wyjazd zimowy który zabrał z tego 9 dni to nie jest źle.

Trening

Siłownia

10 min bieg na bieżni 9 kmh

klatka - wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 45 stopni - 4x
plecy - wiosłowanie sztangielką z opartym kolanem i dłonią o ławkę - 4x
barki - unoszenie sztangielek na boki stojąć - 4x
biceps - uginanie ramion ze sztangielkami stojąc - 3x
triceps - francuskie wyciskanie sztangielką zza głowy stojąc - 3x

5 min na bieżni 9 kmh
10 min rowerek stacjonarny lvl 10

Sauna sucha 90 stopni

10 min
10 min
15 min

Dieta
EDIT: wywaliłem dziś ostatni posiłek, nie jestem w stanie go już zjeść. Dzisiaj więc 2000 kcal.

Jeszcze dzisiaj i jutro kurczak. Pojutrze dam coś innego.
Wejdzie pewnie schab WP B/K, może jakaś rybka albo kawałek wołowiny. Ewentualnie uzupełnione kurczakiem / indykiem.
Odpaliłem elektrycznego grilla - dalej robi robotę.
Dzisiaj również czystek z zieloną herbatą i kwiatem czarnego bzu. Witaminy i minerały Olimpu.

Pomiary:
6.02.2017
Waga 96 kg
Obwód brzucha nad pępkiem 97 cm
Obwód brzucha na pępku 97 cm
Obwód brzucha pod pępkiem 102 cm

20.02.2017
Waga 94,5 kg (-1,5 kg)
Obwód brzucha nad pępkiem 96 cm (-1 cm)
Obwód brzucha na pępku 95 cm (-2 cm)
Obwód brzucha pod pępkiem 100,5 cm (-1,5 cm)








Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2017-02-20 20:16:23
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Duża ilość białka w diecie

WHEY premium