SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 96kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 16 - 21.02.2017

Trening na czczo
Poszedłem na trening 60 min aero i saunę - całość na czczo. Troszkę mnie po tym poskładało ale jest ok.

Siłownia

10 min bieg na bieżni 9 km
10 min marsz na bieżni 7 kmh
5 min bieg na bieżni 9 kmh
5 min marsz na bieżni 7 kmh
20 min rowerek stacjonarny lvl 11
10 min rowerek stacjonarny lvl 12

Sauna sucha 80 stopni
10 min
13 min

Dieta
Wszedł garnek warzyw (warzywa zawsze robię na parze), czystek z zieloną herbatą i kwiatem czarnego bzu (razy kilka jak zawsze), cola zero, skończyły się witaminy i minerały Olimpu które miałem ale nie kupuję ich już.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Mam pytanie.

Kupiłem w Lewiatanie "łosoś wędzony brzuszki".

Do tabeli mam dać
"łosoś wędzony" czy "łosoś brzuszki" ? Różnica w tłuszczach jest ZNACZNA.




Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2017-02-22 17:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
Oczywiście ze brzuszki bo to prawie sam tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dobrze że kupiłem tylko 14 dkg dla testu :)
Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
ale porażka hahaha :D rozumiem, że przy takiej kaloryczności i makro nie ćwiczysz wgl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
To ja mam ok. 3,500kcal na redukcji albo lepiej 210B 450W i ok 70T tylko, że ja trenuje sport walki. Nie rozumiem jak przy Twojej diecie wgl masz siłę oddychać. W tym momencie również ważę 96kg zbiłem już ze 105 z masy jak chodziłem na siłownie. Teraz mocna redukcja do tylu ilu dam radę.



Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-02-22 18:32:29

Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-02-22 18:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Przepraszam za spam. dla wyprostowania to jest Moje makro kcal~3300 b227 w435 t60. Wgl przy 100 wgl to ja bym nie miał za przeproszeniem siły kupy zrobić z rana. Jak dla mnie kombinujesz z tym, że często jesz co innego to bzdura. Powinieneś mieć jedną michę przez ok.4 miesiące. Dopiero wtedy jesteś w stanie określić w jakiś sposób Swój organizm, a takie zmienianie ani korzystnie nie wpływa ani nie daje zamierzonych efektów. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Gratuluję wyników i życzę powodzenia.
To że "Ty masz" ma się jednak nijak do mnie.

EDIT: Dwa razy więksi od Ciebie jechali na minimalnych węglach i da się. Co do "co chwilę jem co innego" to nie wiem o co Ci chodzi.
Co do patrzenia jak co (np kcale, BTW) wpływa na mój organizm to zwróć uwagę że nie jestem na forum od miesiąca - co za tym idzie możesz wywnioskować że nie robię tego w ciemno i nie pierwszy raz.


Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2017-02-22 18:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 17 - 22.02.2017

Niestety problemy zdrowotne wykluczyły dzisiejszy trening. Mam nadzieję że jutro ruszę na FBW.

Trening

Brak

Dieta

Lekka zmiana proporcji białka z tłuszczem dzisiaj ale 2500 siedzi.
Na śniadanie wątróbka smażona na maśle klarowanym
Później karkówka na grillu elektrycznym.
Przez lekkie przeziębienie nie miałem wogóle ochoty na warzywa - stąd chleb do posiłków.

Smaży ktoś na maśle klarowanym ? Jest to dobre rozwiązanie (jak już musimy smażyć) ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68461
Witam .
Można jak najbardziej smażyć na maśle klarowanym, to jeden z najlepszych tłuszczów do obróbki tego typu, jak i do pieczenia.

Sotek497
Przepraszam za spam. dla wyprostowania to jest Moje makro kcal~3300 b227 w435 t60. Wgl przy 100 wgl to ja bym nie miał za przeproszeniem siły kupy zrobić z rana. Jak dla mnie kombinujesz z tym, że często jesz co innego to bzdura. Powinieneś mieć jedną michę przez ok.4 miesiące. Dopiero wtedy jesteś w stanie określić w jakiś sposób Swój organizm, a takie zmienianie ani korzystnie nie wpływa ani nie daje zamierzonych efektów. Pozdrawiam


Niestety, ale nie ma żadnego uzasadnienia z punktu widzenia dietetyki dla jedzenia tego samego przez dłuższy czas - jest dokładnie odwrotnie: urozmaicona, bogata dieta, to coś dobrego.
Co do porównań kcal, makro - każdy człowiek jest inny (nawet pomimo podobnych parametrów wzrostu i wagi), ma inny metabolizm i aktywność. Po drugie WIEK. 10 lat różnicy wiele zmienia, metabolizm z reguły pomału zwalnia z wiekiem.
Dodatkowo - każdy na swój sposób liczy kalorie, co też może robić różnicę.
Do tego wszystkiego trzeba podchodzić z dużym dystansem.

Pozdrawiam :).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Duża ilość białka w diecie

WHEY premium