SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja DT/beperfect!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Dziś DNT, miska jeszcze nie obliczona, kolacja u rodziny, wiec nie wiem, co będzie.Na pewno wszamię jakieś mięcho jak się pojawi na stole

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Nowa dieta , dzień 1
W misce sporo białka wyszło.
Picie: 2 kawy czarne bez cukru, woda z cytryną, herbata zielona, szałwia z czarnuszką,pokrzywa, mięta
Warzywa: fasolka szparagowa, ogórki kiszone
Suple : revalid, vit c, omega 3, provag

Uwagi: głód, głód i brak siły.Postaram się na jutro przygotować lepiej, czyt.: więcej mięcha.
Myślałam, ze szałwia z czarnuszką będą smakować podle(sądząc po zapachu), ale dramatu nie ma





Zmieniony przez - beperfect! w dniu 2014-01-20 18:41:17

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Nowa dieta ,dzień 2

Picie: 2 kawy czarne bez cukru, woda z cytryną, herbata zielona, szałwia z czarnuszką,pokrzywa, mięta
Warzywa: ogórki kiszone,pomidory
Suple : revalid, vit c, omega 3, provag ,żelazo
Pomiary i miska poniżej.
Dziś głód już tak nie cisnął







Zmieniony przez - beperfect! w dniu 2014-01-21 18:40:18

Zmieniony przez - beperfect! w dniu 2014-01-21 18:40:52

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
możesz mniej białka jeść, w ogóle najlepiej bys nei dobijała tym proszkiem w czasie leczenia

Jakie "suplementy" sobie zapodajesz jeszcze prócz wymienionych?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2014-01-22 10:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Podglądam Ciebie troszkę od jakiegoś czasu i nie moge wyjść z podziwu jak dajesz radę jednego dnia zrobić siłówkę i crossfit. Ja odkąd zapisałam sie do boxu nie mam siły porządnie przyłożyć się do treningów siłowych. O zrobieniu crossfitu po siłowych moge zapomniec a po crossficie jestem tak styrana, ze zwykle i na drugi dzień nie myślę o sztandze :) Skąd bierzesz na to siły kobieto! Jaki trening crossfitowy wykonujesz? Gratulacje pieknych spadków!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Obli, ja jej wysle protokol robalowy, ktory mialam od Ciebie (tylko wygrzebie ze starego kompa) to tam ma wszystko co trzeba. Beperfect kup jeszcze imbir i echinacee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Dzień 3
DT
Rozgrzewka
1. Martwy ciąg Sumo 10*25kg 10*30kg 10*35kg
2. wyciskanie hantli na ławce skośnej 10*5 10*6kg 10*6kg
2b. ściąganie drążka górnego do klatki 10*25 10*30 10*30
3a. wznosy z opadu 12*10kg 12*10kg 10*10kg
3b. snatch jedna ręka 10*5kg 10*5kg 10*6kg
4a. brzuszki 3x20
4b. odwrotne brzuszki 3*20
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi 3*20
Trening bardzo fajny, na razie nie szalałam z obciążeniem
Streching
Picie: 2 kawy czarne bez cukru, woda z cytryną, herbata zielona, szałwia z czarnuszką,pokrzywa, mięta
Warzywa: ogórki kiszone,roszponka
Suple : revalid, vit c, omega 3, provag ,żelazo

Obliques więcej supli nie stosuję(revalid i żelazo biorę ze wzgledu na wypadajace włosy).Dokupię jeszcze echinacee.Okey, wywalam proch z diety, postaram się ograniczyć białko
Veronia dzięki za protokół,jak tylko dostanę składniki startuję z oczyszczaniem .Wydawało mi się, że mam imbir w lodówce, ale juz złużyłam.Kupię chyba dopiero w sobotę w tesco, w realu nie znalazłam.
atraMento chodzę na taki"lightowy" crossfit - dużo biegania i cwiczeń raczej wydolnościowych.Wcześniej chodziłam do innego klubu i po tamtym crossficie ledwo zbierałam się z podłogi.I faktycznie o żadnej siłówce nie było już mowy.Tego crossa traktuję trochę jak aero.





Zmieniony przez - beperfect! w dniu 2014-01-23 05:59:40

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a duża dawka żelaza, to nei jest zbyt dobry preparat by tak go sobie brać, chyba, że lakarz zalecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
10mg, zawsze miałam obniżony poziom żelaza,chciałam podwyższyć, żeby móc oddać krew,ale nie wiem, czy to teraz dobry pomysł?
Kupiłam dziś krople z grejpfruta,wit b i magnez.Echinacee mi zamówili w aptece, będzie jutro.
Dziś po śniadaniu (wątróbka i orzechy) rozbolał mnie strasznie żołądek,trwało to ok 3h, wypiłam miętę i przeszło.
Suple: provag,revalid, omega 3

Dzień 4
DNT
Miska czysta

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa szczuplejsza sylwetka

Następny temat

Krzywe plecy pod czas ćwiczeń, co robić?

WHEY premium