SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Realyanek - walka z hormonami i chorą służbą zdrowia!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Powyżej wkleiłem moją przeciętną dietę w dni treningowe. Dodam tylko, że do każdego posiłku lecą warzywa, śledzia jem świeżego i suplementuję się 2/3 kapsami omega3 w zależności od tego, czy mam tłustą rybę, na dodatek daję jeszcze wit. C, D rano i ZMA przed snem.

A tutaj przykładowa dieta w dni aerobowe:


Jakieś błędy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Cholera, nie wkleił się badziew, dopiero teraz zauważyłem



S.m.p.a, ratuj potrzebującego :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Qwa, znów się nie wkleiło :/


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Może ktoś pomóc (i skleić te posty) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mądrzejszy ode mnie jednak zerknął...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie wiem czy ta activia naturalna nie jest słodzona sprawdz wolałbym dać normalny jogurt bez udzienien warzywa zamiennie ta dieta ostatnia jest ok dołóż tylko ryby

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Activia naturalna jest bez cukru. Zazwyczaj daję jogurty nat./kefiry/maślanki, ale ostatnio dałem Activię, bo mam nadzieję, że mi chociaż trochę ureguluje florę bakteryjną i problemy z wzdęciami.
Wiesz, ja nie jestem świeżakiem, stosuję wiele zamienników, ryby przeważnie lądują na moim talerzu z 5 razy w tygodniu, do tego daję Omegę 3. Przykładowe diety wkleiłem dlatego, że chciałem sprawdzić, czy nie popełniam jakichś elementarnych gaf.

Ale przede wszystkim prosiłbym, byś zerknął na podstronę wcześniej, bo to tam się o wszystko rozchodzi. Sorry za takie składowe posty, ale to wina braku edycji :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie liczył bym na cioś lepszego niż inne mleczne fermentowane :) wklej to tutaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
realyanek
Trochę spóźniona relacja, przedświąteczne kolokwia robią swoje :)

waga: 67.4 kg, wymiary bez zmian praktycznie, tylko pas +1. :/ Chociaż ciężko w zasadzie powiedzieć, bo za każdym razem wychodzi mi inny wynik. Cholerna miarka, nie lubię jej :P

Trochę zaskoczony jestem "efektami", bo poprzednio nic w ogóle nie szło, a teraz nagle tylko zalewa fatem. Jeśli obetnę trochę węgle, to waga znów będzie stała. Jak tu żyć?

W dni treningowe lecę z B 2,2/tł. 1,4/WW 4,6 - 2660 kcal, w aerobowe B 2,2/tł. 1,4/WW 4 - 2500 kcal, zaś w jeden dzień odpoczynku jest B 2,2/tł. 1,4/ww 3,1 - 2300 kcal.
Co tu można jeszcze zrobić? Może mój organizm nie toleruje zbytnio węgli i warto byłoby przejść na Low Carb ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Ok, podjąłem decyzję o wypróbowaniu diety Low Carb na masę. Mam w związku z tym parę pytań:
1. Skoro wcześniej miałem Carb Cycling z wartościami podanymi wyżej, to od jakiego pułapu energetycznego powinienem startować? 2500 będzie ok czy to za mało jak na LC?
2. Czy 150 g węglowodanów dziennie będzie w porządku, czy powinienem zmniejszyć ilość ze względu na małą wagę?
3. Jak wyglądają w takiej diecie optymalne proporcje kw. tłuszczowych?

Na razie to tyle:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Prosba o ocene diety na redukcje

WHEY premium