SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak - faszerowanie hormonami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3638 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86307
Dzisiaj pewien znajomy lekarz wysnul teorie o faszerowaniu kurczakow hormonami - wg niego nie powinno ich sie spozywac zbyt wiele.

Jak wiadomo - kurczak to podstawowe zrodlo bialka.

Wszedlem wiec w dyskuje ktora o malo nie zakonczyla sie awantura.

Poszukuje wszelkich informacji/ publikacji/ prac na temat faszerowania kurczakow hormonami. Jakie jest Twoje zdanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 291 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7731
Nie jadam kurczaka właśnie dlatego że jest faszerowany. Miałem nieprzyjemność zobaczyć jak to mięso zsuwa się po taśmie i wbijają się strzykawki w nie, widok ohydny i pomyśleć później że to mam jeść, że jest to dobre źródło białka, że zdrowe etc.
Nie dziękuje, nie skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2891
Co jesz zamiast niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 291 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7731
Bazuje na jajkach, rybach, braki uzupełniam odżywką białkową. Zresztą mam 1,8g białka na kg/m/c więc nie mam problemów ze źródłami białka. Choćby łączenie posiłków z białek roślinnych aby uzyskać pełny łańcuch aminokwasów np. owsianka + słonecznik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
jak juz to lekarz mial raczej na mysli to ze za zywota kurczakom podaje sie hormony zeby lepiej rosly a na co komu wstrzykiwac cos w padline

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3638 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86307
No dokladnie, to chyba jasne ;o
To dziala jak SSA na ludzi - daja kurczakom hormony zeby szybciej rosly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42050
Są tak zwani bajkopisarze... i jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Mnie to piersi z indykow przerazaja, jak widze piers ok 2 kg, wiadomo z kurczaki sa faszerowane aby szybciej rozly, czym to nie wiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
GenesisX a swoja droga to jak przez polaczenie owsianki i slonecznika chcesz uzyskac pelen lancuch aminokwasow ? mnie uczono w szkole ze pelen lancuch aminokwasow posiadaja tylko bialka pochodzenia zwierzecego ale nie wiem jak tam u Ciebie jest w szkole

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
a widziales kiedys indyka ?

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
DAwno temu jakiegos widzialem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Dieta Dla mnie?

Następny temat

Po treningu.

WHEY premium