SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Realyanek - walka z hormonami i chorą służbą zdrowia!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Nie zrozumielismy sie. Pisalem o zwiekszonej proporcji tluszczy na rzecz wegli w dni nietreningowe i na odwrot. Kcal zawsze mialem takie same, sam bodajze pisales, ze tak moze byc. Powinienem to zmodyfikowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
napisz jeszcze raz jak ma być bo sam jestem zamotany spokojnie i powoli

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Chyba chodziło mu o to, aby w DNT zmniejszyć ilość WW, a te kalorie zastąpić tłuszczami.
Moim zdaniem lepiej zostawić na co dzień taki sam bilans. W DNT tylko wyrzucasz shake potreningowy i rozrzucasz te kalorie po różnych posiłkach, jeżeli w DT posiłki okołotreningowe masz bardziej kaloryczne to w dni bez treningów postaraj się także podział kalorii rozłożyć na równe proporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mozna zmiejszyć nieco ww kosztem tłuszczy ale bilans póki costawić taki sam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Nie wiem, co mogło być niezrozumiałego w tym, co napisałem, ale dobrze, że wszystko teraz jasne.
To "żonglowanie" węglowodanami to miał być taki swoisty carb cycling w celu robienia możliwie czystej masy mięśniowej (endomorfik), dlatego do tej pory robiłem tak, że w dni treningowe dawałem więcej węgli,a w nietreningowe więcej tłuszczy, ale bilans kaloryczny był taki sam (plus aeroby 3x w DNT).
Ale tak na logikę to w dni nietreningowe organizm spala mniej kcal, więc czy jest sens dostarczać mu tyle samo kalorii jak w dni treningowe? Jakby się tak zastanowić, to może mieć on trochę inny pomysł na ich zagospodarowanie, niekoniecznie nas satysfakcjonujący :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
w dnt potrzebujesz kalorii do regeneracji, właśnie wtedy rosną mięśnie, jeżeli będziesz się zalewał wrzucisz aeroby/zmniejszysz kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Ale czy takie wyjaśnienie jest właściwe z biochemicznego punktu widzenia? Trudno się zgodzić z poglądem, by metabolizm w DNT był na takim samym poziomie, by potrzebne były kalorie w takiej samej ilości, jak w dniu treningowym w celach regeneracyjnych.
Prosiłbym o wypowiedzenie się tutaj jakiegoś autorytetu, by w miarę możliwości naświetlił trochę poruszaną wyżej problematykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
realyanek jeśli robisz CC to jak sama nazwa wskauje manipulujesz tylko ww i tego żeszesz spróbiwać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak najbardziej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Możesz trochę jaśniej napisać? Bo sorry, ale nie zrozumiałem, o co Ci chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Prosba o ocene diety na redukcje

WHEY premium