SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Realyanek - walka z hormonami i chorą służbą zdrowia!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
naisz koniecznie co Ci powie jak bede miał chwile przeczytam dokładniej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ja Ci powiem tylko jedno, co do Naszych, Katowickich szpitali. Unikaj szpitala na Murckach, i tyle w temacie. Syf, brud, ubóstwo, kadra o dupę roztrzaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
S.m.p.a: ok, tak zrobię. Moja endo powiedziała mi jedynie, że jak mnie nie będą chcieli przyjąć do Kato, to ona sama mnie znów weźmie do siebie, do Chorzowa. Ale wiadomo, tam nie mają takiego specjalistycznego sprzętu i zespołu endokrynologów, żeby zrobić pełną i obszerniejszą diagnostykę...

Regenat: heh, pewnie tam nie mają w ogóle osobnej kliniki endo, więc i tak raczej bym tam nie powędrował. Ale dzięki za ostrzeżenie, dobrze wiedzieć.

Jeszcze muszę znaleźć jakieś miejsce na śląsku, gdzie rezonanse z dobrym opisem robią. Tym razem w ramach odcinka piersiowego kręgosłupa, bo dalej nie wiadomo, co jest przyczyną bólów. Jeszcze tylko został w kolejce rezonans barku (lekarz nie może dać 2 skierowań naraz, bo NFZ robi dymy) i będzie spokój. Znacie jakieś dobre przychodnie z NFZ pod rezonans? Podobno w Sosnowcu jest niezła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja znam tylko w swojej okolicy rzeszów wchodzi w grę terminy kosmiczne i daleko...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Hi there,
Kolejny etap zmagań z chorobą, słabościami i chorym systemem służby zdrowia w Polsce. Ale po kolei:

Byłem wczoraj z wypisem na konsultacjach w tym szpitalu w Kato. Dowiedziałem się, że faktycznie mój przypadek nie jest za wesoły, ale ona nic nie może zrobić, bo najbliższe możliwe przyjęcia są w połowie listopada i ani tygodnia krócej. W ramach tymczasowego substytutu zaproponowała podawanie testosteronu Dżizyz krajst. Szkoda, że nie zaproponowała jakiegoś dragu na nadnercza i sztucznych implantów stawowych...

Ale ok, shit happens. Porozmawiałem z moją endo prowadzącą i faktycznie uzgodniliśmy, że to obecnie najlepsza możliwa opcja. Wytargowałem u niej Omnadren 250 (popularna Omka) co 4 tyg. z możliwością renegocjacji, jakby było słabo (znaczy się mało ;)), a ona tymczasem zrobi, co w jej mocy, żeby mnie przyjąć u siebie w szpitalu w Chorzowie. A wiecie, co jest właściwie jedyną w tym przeszkodą? To, że lek (analog GnRH), który jest potrzebny do badań i jest lajtowo wydawany na receptę, w ramach leczenie szpitalnego może być wdrożony poprzez pisemne zwrócenie się do Ministerstwa Zdrowia z prośbą o przesłanie, co przez nieudolność urzędników może ciągnąć się miesiącami!!! A wszystko to właściwie "dzięki" naszej nowej ustawie refundacyjnej. I pomyśleć, że sam głosowałem na Platformę...

Umówiłem się jeszcze na wizytę do dra Rabijewskiego do Wa-wy - podobno najlepszy spec w tych sprawach - na przyszły czwartek. A nuż coś pomoże, zobaczymy.
Jeszcze tylko ten rezonans klatki piersiowej i będzie chwilowo spokój od lekarzy. :)

Omka walnięta w dupala zaczyna chyba działać. Już nie mam takiej depresji, więc będzie bez żalenia, chociaż wiele rzeczy ciśnie się na usta (wakacje, gorąca słoneczna pogoda, znajomi wyciągający na bro/nad wodę, nawet durne reklamy sfd zachęcające do zrobienia sylwetki na lato ). Muszę uważać, bo nawet boty spamujące przestaną tu zaglądać

S.m.p.a., mógłbyś tymczasowo zmienić moją nazwę tematu na, powiedzmy np. 'realyanek - walka z hormonami i chorą służbą zdrowia' czy coś w ten deseń? ;)

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Thanks, sir! Fakt, tytuł brzmi teraz trochę pretensjonalnie, ale może dzięki temu będzie trochę bardziej 'catchy'

Póki co:
1. W pon. wizyta u reumatologa.
2. W czw. wycieczka do endo do Wa-wy.
3. Piątek 3 rezonanse w cenie jednego w pakiecie za 750 zeta w DG :D

Do wesela się zagoi.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja p******e tyle powiem .... dobrze że rodzice mają kasę bo jakby było krucho to.... lipa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Wiesz, wtedy to lekarz olewa diagnostykę, przepisuje jakiegoś najtańszego teścia i udaje, że wszystko jest ok nie pogłębiając diagnostyki. Albo skazuje pacjenta na lata czekania na miejsce w przychodniach państwowych i szpitalach. Zawsze jest jakaś alternatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wiesz dlatego doceniaj rodziców.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Doceniam, i to bardzo. Chociaż widzę, że i oni powoli zaczynają tracić cierpliwość... a to przecież dopiero początek. :/
A u reumatologa dzisiaj nie byłem, bo okazało się, że przez kogoś niedopatrzenie powstał problem, że nie można było recept wypisywać...
Już sam nie wiem, co gorsze - hipogonadyzm, hiperkortyzolizm i pogarszająca się przez to sylwetka i samopoczucie czy pogłębiające się dolegliwości z kolejnymi stawami, które już całkowicie wykluczyły wszelką aktywność fizyczną. Ech, gdyby ktoś chociaż zapewnił, że to wszystko jest odwracalne. Ale głupi nie jestem, nie mam raczej na co liczyć.

Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Prosba o ocene diety na redukcje

WHEY premium