SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko :o)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2097
Sprawa wyglada tak ze juz kiedys nna forum zauwazylem jak jeden z doswiadczonych uzytkownikow powiedzial iz kazdy miesien jest zbudowany w miare podobnie, co znaczy iz nie powinno sie podchodzic np do brzucha jak do partii miesniowej ktora mozna trenowac codziennie z duzo intensywnascia. Calkowcei sie s tym zgadzam. Moje pytanie dotyczy przedramion i lydek. Zauwazylem iz nawet po ciezkim treningu te miesnie na drugi dzien sa juz w pelni sprawne. Chcialbym trenowac zarowno lydki jak i przedramie trzy razy w tygodniu, w przerwach miedzy brzuchem. Moj plan wyglada mniej wiecej tak;
Wtorek - klata - bic
Sroda - Plecy - tric
Piatek - Obrecz
Sobota - Nogi
Przedramie oraz lydki chcialbym trenowac we wtorek, srode, i sobote. Czy to da porzadane efekty ?????? Wydaje mi sie ze nie powinienem przemeczyc tych dwoch partii miesniowych. Co o tym Panowie sadzicie ???

- "trening czyni mistrza" -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
Wtorek ci napewno odpadnie bo we wtorek ćwiczysz bicebs,przedramiona przy bicebsie dostają naprawdę dużo w kość i nieradził bym ci ćwiczyć przedramion z bicem.Przedramiona zrób sobie w środe a łydki w sobote do nóg.Naprawdę powinno ci to wystarczyć,a jeżeli uważasz że nie to dodaj do soboty jeszcze przedramiona.:)

CEL TO PODSTAWA...OSIĄGNIJ GO A OSIĄGNIESZ WSZYSTKO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1. Jak każde inne mięsnie potrzebują czasu na regenerację
2. Jak wyżej = trening dzień po dniu jest zły.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
takie grupy jak przedramiona i łydki możesz trenować nawet 2x w tygodniu śmiało . Tylko oddziel te treningi od siebie kilkudniowa przerwa.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
Ja też mam jedno pytanko.
Jak już pisałem w temacie "Regeneracja" to trenuję kickboxing i ćwiczę w siłowni. A o to pytanie:
Czy jest sens trenować w siłowni na masę, skoro na treningach tak się pocę etc. ?? Czy lepiej walić na siłę(rzeźbę mam i jej nie potrzebuję narazie)co o tym myślicie :>

This could be the last time, you will stand by my side....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Napisz dokładnie rozkład treningów (wszystkich) w tygodniu.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
Tzn teraz mam treningi wtorek, czwartek i piątek i tam głównie trenowana jest technika, wytrzymałość i szybkość. Do tego chce dorzucić siłownie 2-3 dni...najważniejsze dla mnie są plecy, barki, ramiona i klatka. Uda trenuję wyłącznie na maszynie bo innaczej bolą mnie stawy kolanowe. No i właśnie chce się dowiedzieć czy ćwiczyć na masę się opłaca, jak nie to skupię się narazie na czym innym. Dokładnego planu treningowego nie mam od miesiąca.

This could be the last time, you will stand by my side....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
KoRnY

Wróćmy do Twojego tematu - wrzuć linka.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
Mój jak mój ale chyba o ten chodzi:
https://www.sfd.pl/temat225261/

This could be the last time, you will stand by my side....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
Przypominam o sobie :P

This could be the last time, you will stand by my side....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dopiero wróciłem z wyajzdu i nadrabiam zaległe.

Daj znaka wieczorem.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc ;)

Następny temat

Plan nie za duzo cwiczen???

WHEY premium