SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANKO !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybrałem taki program ćwiczeń:

Program I/4 (tylko wolne obciążenia:sztanga/sztangielki)

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch)
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangą na barkach (czworogłowe ud)
4.Uginanie nogi z krążkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud)
5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-(klatka)
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne)
7.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne)
8. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia - (najszersze grzbietu)
9.Martwy ciąg na sztangą położoną na podwyższeniu (czyli taki niepełny-od kolan)-(proste grzbietu)
10.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy)
11.Pompki lub wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na poziomej ławce(łokcie prowadzone blisko tułowia)-(tricepsy)
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki)

A to moje pytania dotyczące tego planu:
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch) - to ćwiczenie to są zwykłe brzuszki czy co????

Jakim ćwiczeniem moge zastąpić to ćwiczenie:
4.Uginanie nogi z krążkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud) - mam do dyspozycji atlas

Martwy ciąg mam robić na prostych nogach czy nie????

Moge to ćwiczenie 11.Pompki lub wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na poziomej ławce(łokcie prowadzone blisko tułowia)-(tricepsy) zastąpić takim ćwiczeniem: "francuskie" wyciskanie sztangielki za głową oburącz-tricepsy ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
A to moje pytania dotyczące tego planu:
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch) - to ćwiczenie to są zwykłe brzuszki czy co???? 1/3 RUCHU JAKI YKONUJESZ PRZY BRZUSZKACH O WIELE SKUTECZNIEJSZE OD BRZUSZKÓW

Jakim ćwiczeniem moge zastąpić to ćwiczenie:
4.Uginanie nogi z krążkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud) - mam do dyspozycji atlas LEZAC NA MASZYNIE I UGIANAC NOGI ALBO STOJAC TYLEM DO MASZYNY DO PROSTOWANIA NOG I UGIANAC

Martwy ciąg mam robić na prostych nogach czy nie???? --NIE

Moge to ćwiczenie 11.Pompki lub wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na poziomej ławce(łokcie prowadzone blisko tułowia)-(tricepsy) zastąpić takim ćwiczeniem: "francuskie" wyciskanie sztangielki za głową oburącz-tricepsy ????
JAK WYBRALES TAKI PLAN TO P CO TO ZMIENIAC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch) - to ćwiczenie to są zwykłe brzuszki czy co???? 1/3 RUCHU JAKI YKONUJESZ PRZY BRZUSZKACH O WIELE SKUTECZNIEJSZE OD BRZUSZKÓW

CZYLI TO SA BRZUSZKI TYLKO TAKIE NIE PEŁNE?

Jakim ćwiczeniem moge zastąpić to ćwiczenie:
4.Uginanie nogi z krążkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud) - mam do dyspozycji atlas LEZAC NA MASZYNIE I UGIANAC NOGI ALBO STOJAC TYLEM DO MASZYNY DO PROSTOWANIA NOG I UGIANAC

MOŻESZ JASNIEJ OMÓWIĆ TO ĆWICZENIE BO NIE KUMAM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak niepelne

a co do dwuglowego uda
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#8 tu jest ta maszyna o ktoerj mowilem

albo http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#6 tlyko nie siadasz a stajesz przodemdo maszyny zACHAczasz pietą /łydką oto miejsce gdzie siedzac piszczel wkladasz i ugiansz noge a potem na druga strone i to samo z druga noga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A do wykonania tych ćwiczeń wystarczy zrobić STRETCHING czy coś jeszcze pozatym ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
strecznig polecam po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przed treningiem co byś polecił????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
"1/3 RUCHU JAKI YKONUJESZ PRZY BRZUSZKACH O WIELE SKUTECZNIEJSZE OD BRZUSZKÓW"

1/3 w początkowej fazie ruchu , bez dotykania podłogi i przytyrzmywać dłużej spięte mięśnie brzucha ?

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak mozesz dodatkowo napinac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaką najlepiej zrobić rozgrzewke przed treningiem, wczoraj zrobiłem tylko streching i wszystko mnie napieprza (skutek złej rozgrzewki)!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no jeszcze krązenia parti jakie bedziesz cwiczył streczing, lżjeszą serie (1-2) pierwszego cwiczenia po ok 15 powtrzen.
a na koniec streczing wczesniej cwizonych partii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michail jakbyś mógl to loOknij:)

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium