SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w dziale TDP .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
no mam znajomego co przez takie cos z blacha w nodze od roku siedzi.... dobrze ze juz masz z głowy a co do lekarzy i ich diagnozowania to ja dlatego własnie nienawidzę do nich chodzić.... albo chcą ci wmówić że chorobe jak jestes zdrowy albo ze zdrowy jak cos dolega...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
ale zapasy wygrane ?:)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
praktycznie to sam poskładałem nogę , choć patrząc na tempo regeneracyjne to chyba anioł stróż mi ją leczy .

3 dni po ściągnięciu gipsu na wysuszonej nodze już robiłem przysiady z własnym obciążeniem , stawiałem pijawki , chodziłem na krioterapie , i magnetronic , suplementacja duże dawki kolagenu , arthoblock , cissus , treningi w domu , sauna /grota lodowa . Teraz już trzaskam przysiad z obciążeniem

wygrane

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-12-17 09:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
ja pamiętam najgorzej to rozciągnąć scięgna miałem w nadgarstku i i doprowadzić mięśnie do poprzedniego stanu do dzis prawy biceps mam mniejszy ale co cię nie zabije.... ;)

to powodzenia w powrocie do formy!!! ważne że juz dobrze!!!

Zmieniony przez - w8mp250 w dniu 2012-12-17 09:10:47

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Pewnie powiem tak więcej dobrego przyniosło to złamanie w moje życie niż złego , jak człowiek wierzący szukałem nauki zamiast płakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
życie to ciągła walka a podejście to podstawa!!! a czego sie nie da zmienic trzeba jakos przeżyć i cos z tego wynieść :)


ale oby jak najmniej kontuzji teraz...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Tomasz1405
CT wysyłałeś wczoraj odpowiedz ?


wyslalem. powinienem się załapać na 2pkt. chyba ze az tylu ludzi bylo szybszych. zaraz ogarne screena i dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
siema Pany!

widzę, że z czołówki nikt dobrze nie odpowiedział, dobrze jedziemy dalej.


Tomek bo bić na ulicy się nie można!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
wszystko sie może zmienic prze 6 pytań... :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
U mnie spadek w tabeli wprost proporcjonalny do ilości pytań
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I jak ja mam przytyc??

Następny temat

@@@KONKURS @@@ TDP & PVL MUTANT @@@

WHEY premium