SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w dziale TDP .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140200

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
pytanie na jutro: wymień wszystkie pozy kulturystyczne zaprezentowane na klipie Tarzan Boy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
TY dowcipnisiu :P

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
antos ile dostales za granie w tym teledysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucek mnie rozpie..ala :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Antos098
40neos
Ja też lubuje się w brunetkach :)
A ty Antoś jaki masz guścior ?


No moja blondynka, ale jaki problem babie kolor włosów zmienić? żaden.


blondynka na żone, brunetka na kochanke dawajcie, 2 strony zostały. trzeba to skonczyc zeby przed pytaniem byl nowy spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no i siema z rana:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Panowie nie chce mi się czytać niektórych żalów , miękkie p.i.p.y jesteście ? czy co

przepraszam niektórych , że nie słyszałem o podciąganiu na biceps i sposobie rozgrzewającym tą partię , postaram się uzupełnić swoją wiedzę .

nie wiedziałem też że jest podciąganie na plecy i podciąganie na biceps .

słyszałem , że jest podciąganie do karku , jednak kiedy pytam o do brody ? czy do klatki ? to raczej nie chodzi mi o podciąganie do karku .

JEŚLI KTOŚ napisał

Podciągamy się do klatki , pracując najszerszym grzbietu , gdyż dwugłowy ramienia jest tu partią pomocniczą a nie docelową i to nie ćwiczenie na ramiona , ale bardzo często wielu popełnia błąd i trenuje na drążku łapy myśląc , że trenuje plecy .

Lub coś podobnego to proszę do mnie napisać dopiszę punkty .

Jeśli ktoś mi piszę , żeby doprecyzował pytanie bo znał odpowiedz i napisał że na plecy to do klatki a na biceps do do brody i mówi , że niestety moja ułomność świadczy o tym że nie znam takiego sposobu .

Pytanie było jasne i odpowiedz prosta na którą większość odpowiedziała poprawnie .

Panowie przepraszam was , niestety bijecie mnie wiedzą na głowe .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-12-19 09:23:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no to dla rozluźnienia atmosfery



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
możecie zobaczyć sobie również podciąganie w wykonaniu Jana Łuki .





Dla ciekawości , pokazuje zarówno nachwyt jak i podchwyt i też chyba nie zna waszych sposób do brody by w 1 trenować plecy a w drugim biceps

A sprawą jest oczywistą , że podchwyt będzie bardziej angażował dwugłowy ramienia i będzie łatwiejszą wersją podciągania , którą także wykonujemy do klatki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
kończymy ten spam. Witam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I jak ja mam przytyc??

Następny temat

@@@KONKURS @@@ TDP & PVL MUTANT @@@

WHEY premium