SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w dziale TDP .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ja mam na myśli dokładnie to samo co Ty, tylko że większość nie czyta ZE ZROZUMIENIEM.

Martwy bez odkładania - stałe napięcie mięśniowe, ale też mniejszy ciężar i ruch bardziej akcentowany dla samego prostownika, co nie znaczy przy tym, że jest to lepsza opcja dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
jak już mowa o technice;
co myślicie o wiosłowaniach sztangą, na dolnym wyciągu, o ściąganiach górnych:
rozpędzać tułowiem, czy trzymać nieruchomo starając się o pracę samą łopatką?

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a czemu ma służyć rozpęd z prostownika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ja np nie moge robic pełnych siadów,ćwicząc kiedyś podnoszenie ciężarów kolana siadły mi szybko,ból niesamowity,teraz robię do 90stopni i żadnych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
większy ciężar.

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ale sprecyzuj dokładnie, bo generalnie oszukiwanie ruchu nie wyklucza się z pracą łopatki, a Ty to wyraźnie odseparowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
W sumie ja też nieschodze z siadami do końca bo jak kiedyś tak robiłem to mnie d.u.p.a na następny dzięń masakrycznie bolała ;-P

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
na dupie to ciągle mam zakwasy....a po 1dniu zrobienia pelnych to raczej normalne,ze Cie dupa bolała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
niepełne przysiady - nie równe rozłożenie sił na więzadłach, co z tego, że dużo większy ciężar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I jak ja mam przytyc??

Następny temat

@@@KONKURS @@@ TDP & PVL MUTANT @@@

WHEY premium