SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w dziale TDP .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/@@@KONKURS_@@@_TDP_&_PVL_MUTANT_@@@-t902770.html

Wszelkie pytania dotyczące konkursu , zadajemy tutaj , cokolwiek was trapi , czego nie rozumiecie . PROSZĘ PYTAĆ !!!

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-12-04 09:47:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
bardzo fajna inicjatywa, z tym, że z tymi pytaniami to pewnie będzie trudno trafić bo trzeba by było siedzieć na forum codziennie w tych godzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
xmejux

Od razu rozwieję waszą wątpliwość , tak nie będzie . Jest to po to bo moderatorzy nie siedzą 24h przy komputerze , więc jest podany przedział a dzień wcześniej np będę mówił czy innych moderator o której godzinie panie pytanie .

Przykład o 19 00 czekajcie na pytanie i padnie w ciągu 30 minut , więc się tym nie przejmujcie

Będzie wszystko OK .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a pytania będą dotyczyć tylko treningu czy też diety, suplementacji etc?



Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-12-04 10:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Sprawy diety raczej pominiemy , choć kto wie , raczej w większości to pytania dotyczące treningu / metodyki .

Panowie jesteśmy w dziale TDP pytania będą w miarę proste i będą dotyczyły problemów które was najczęściej tutaj dręczą .

więc spokojnie - nic trudnego , nie taki ma cel ten konkurs .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jeśli znajdę dziś wenę po treningu to zabieram się do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Zachęcam warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
1. Super inicjatywa.
2. Pytanie do pierwszego etapu: "Przedstaw sportowca który cię inspiruję , dlaczego on" - rozumiem, że może być to sportowiec z dowolnej dyscypliny sportu (piłka nożna, kulturystka, siatkówka, boks czy szachy i brydż )
3. Czysto hipotetycznie, gdybym był w 3 etapie to czy trzeba nagrać filmiki z tych wymienionych ćwiczeń? Najbardziej chodzi mi o ten przysiad - mam problemy z kolanami (nie wykręcam się, kiedyś robiłem przysiady, ale musiałem przestawić się na nożyce). Czy można zastąpic go np. pokazaniem wiosłowania, czy nie za bardzo? Pytam teoretycznie Ewentualnie robić minimalnym ciężarem
4. Czy w etapie II odpowiadać należy na forum, czy będzie wysyłać się maile, czy PW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kalikstat

1. Tak oczywiście , może to być kulturysta , ciężarowiec , zawodnik SW , biegacz itd ... no bez tego brydża
2. Tak w takiej sytuacji , dostaniesz inne ćwiczenie .
3. w temacie głównym ( konkursu ) będzie padało pytanie , a wy na nie odpowiadacie .



zachęcam , cieszy mnie , że kolejna osoba będzie rywalizowała bo jest o co .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki za odpowiedzi

3. W sensie rozumiem, że pytanie będize tam, tylko czy mamy odpowiedzieć w głównym temacie (bo mogą być sytuacje, że jeden odpowiada, a reszta powtarza po prostu, albo pisze j/w )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Rzeczywiście nie jest to uregulowane dokładnie , pytanie pada tam , a na adres e-mail będziecie wysyłać odpowiedzi

Ma być uczciwie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I jak ja mam przytyc??

Następny temat

@@@KONKURS @@@ TDP & PVL MUTANT @@@

WHEY premium