SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w dziale TDP .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
To ja kończe udział w konkursie jak ma byc pozniej niz 21:30. Są ciekawsze zajecia po tej godzinie, niz czekanie na pytanie... bylo dobrze to znow nie potrzebne kombinacje bo cos komus nei pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Ty no,ale popatrz na innych,ktoś wraca z pracy,ze szkoły itp i akurat te 15 min mu brakuje...nie bądźmy egoistami!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
wątpię, że ktoś wraca ze szkoły codziennie o 21;
imo częściej musi wstać wcześnie rano.
Ja jestem za pozostawieniem godzin takich, jakie są.

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Łaski tu nikt nie robi jak ktoś chce się bawić to zapraszam , ma ciekawsze zajęcia , nie zatrzymuje .

Co do godziny , ja mogę działać w takich godzinach

21-00 do 21-30 lub 21-30 do 22-00 na ten moment jeśli coś się zmieni zostaniecie poinformowani .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Arabinhuo to byla tylko propozycja od jednego z kolegow. wiec o co ten placz i fochy?

ruleta co powiesz o studentach wieczorowych? nie wiem czy akurat biorą udział w konkursie ale trzeba myslec globalnie

reszta jak Tomek napisał. i nie piszcie mi bo tak mowie bo jestem o tej godzinie przed kompem. zrobicie konkurs o 8 rano tez bede. o 11 tez bede. o 15 tez bede. trzeba sie dostosować do większości.

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2012-12-13 15:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
myśląc globalnie, pomyśleć byśmy musieli o ludziach żyjących w innych strefach czasowych.
Piszę to co myślę, a myślę, że większość jest tu w takim toku nauczania, który 'promuje' ranne wstawanie.

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
marylinnn a ty co się tak czaisz , możesz się przywitasz choć i ty Bakus09 a nie tylko filujecie tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ze tak powiem, strona jest polska(na polskim serwerze) wiec na chłopski rozum obowiązuje strefa czasowa PL. to tak jezeli chodzi o te strefy czasowe. nie wymyślaj problemów na siłe

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2012-12-13 15:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
no siema siema

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jeszcze jeden pali franka z przyczajenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I jak ja mam przytyc??

Następny temat

@@@KONKURS @@@ TDP & PVL MUTANT @@@

WHEY premium