SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do MP 2014 Marcin Połatyński

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ja jeszcze poki co pozwalam sobie na rozmowy ale mysle ze za jakies 2-3 tyg bedzie ostry trening az do zawodow

ale mysle ze u was bedzie podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
ja rzadko lubie rozmawiac podczas treningu, zwlaszcza tutaj w niemczech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Ostatni trening był wręcz rewelacyjny mimo jak to Łukasz mówi małej ilości ćwiczeń. Trening był bardzo klasyczny. resztą teraz co trening zmieniam ćwiczenia intuicyjnie. Nieraz nawet w trakcie zmieniam plan jaki miałem w głowie wcześniej. Przeplatam różne techniki, chwyty, ilości powtórzeń itp. Poszła klatka i biceps

Klatka:

Wyciskanie na płaskiej ławce klasycznie 4 serie. Ciężaru nie pamiętam bo zależało mi żeby były ładne 7-7 powtórzeń a nie walka z ciężarem. Coś trochę powyżej 100kg, może 120 :/

Wyciskanie hantli na ławce skośnej 3 serie do 45kg

Rozpiętki na bramie z góry 3 serie z mocnym spięciem każda

Klata nadmuchana jak balon. Barki powiększone dwukrotnie, triceps jak nie mój ;). Szkoda że na redukcji o takiej pompie można zapomnieć.

Biceps:

Trening nastawiony raczej na spięcie niż na wielkie ciężary

Trzy ćwiczenia:

Poziomy modlitewnik, unoszenie z linkami dolnego wyciągu na bramie na dwie ręcę i na koniec unoszenie z linką chwyt młotkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja wlasnie dzisiaj planuje potrenowac bardziej klasycznie i chwilowo odpuszczam trening w seriach laczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Ja intuicyjnie na razie idę. Może jeśli chodzi o nogi to układam trening wcześniej i się jego trzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja nogi musze ostro od pazdziernika zaczac tyrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja nogi musze ostro od pazdziernika zaczac tyrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1442
Z tymi rozmowami to ciężki temat.. Niby nie chce a sami podchodzą i zagadują, od słowa do słowa a czas leci. Teraz lecę tylko i wyłącznie na słuchawkach i zauważyłem wielką poprawę jakości treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja ostantio nie trenuje sam wiec musze miec kontakt z ludzmi ale staram sie zeby rozmowa jak najmniej schodzila na boczny tor a nie na temat treningu .. pewnie jak zaczne przygotowania to juz wogole sie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
2 dni temu zrobiliśmy nogi też bez większych kombinacji. Ojjjj, wiedziałem że się to źle skończy. Na trening przypadały 3 ćwiczenia na czwórki i dwa na dwójki. Po wszystkim brzuch: skłony na ławce głową w dół z obciążeniem i spięcia z obciążeniem z wyciągu górnego.

czwórki:

przysiady na sównicy 4 serie z dupą do łydek

przysiady na hack maszynie też nisko jak się dało i bardzo szybkie wstawanie 4 serie

wypychanie na maszynie 3 serie

dwójki:

uginanie stojąc i kolejne uginanie leżąc.

Wczoraj nogi bolały ale dziś......Trening normalny a czuję się jakbym nóg nie robił od pół roku. Nogi, pośladki, od pasa w dół napierdziela wszystko. Fajnie się to odczuwa ale jednocześnie czuję się już zmęczony. Może tylko przejściowy kryzys a może nie:/

Wczoraj zrobiliśmy barki. Trening ciężki, dość szybki i całkiem całkiem fajny.

1. Wyciskanie na maszynie 3 serie (oparcie pochylone tak że bardziej odczuwa się pracę przodów
2. Wyciskanie hantli na ławce też z lekkim pochyłem 3 serie
3. Podciąganie sztangi do brody
4. Unoszenie ramion na boki na maszynie, która maxymalnie ten ruch izoluje. Ostatnia seria z redukcją potrójną
5. Tyły też na maszynie
6. Kaptury

na koniec dwa ćwiczenia na przedramię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA TEST HI TEC REDUKCJA - pomoc w doborze supli

Następny temat

Przygotowania do Debiutów kulturystycznych 2014 - Łukasz Połatyński

WHEY premium