SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do MP 2014 Marcin Połatyński

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja lubilem tez siadac np 250 na 3-4 ruchy tylko to duze obciazenie na stawy kregoslup wiec troche to odpuscilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ładne ciężary, szczerze to nigdy nie schodziłem do tak małej ilości powtórzeń. Myślę, że szkoda tak kolana męczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
witam

Powoli z ciężarami się stabilizuje forma a nawet idzie w górę. Bardzo podobał mi się trening klatki. Wyciskanie w skosie dodatnim hantli skończyłem na 52,5kg w 6 ruchach (45kg 11 powt). Dziś mija trzeci dzień od treningu klatki a "zakwasy" jak po rocznej przerwie. Po wyciskaniu zrobiłem jeszcze 4 serie rozpiętek na płaskiej, dwie serie wyciskania na hamerze, dwie serie wyciskania na maszynie i wyciągi dolne na bramie. Do tego dwa ćwiczenia na mięśnie brzucha.

Podobnie z bicepsem i tricepsem. Biceps zacząłem od sztangi prostej 4 serie do 50kg w 10 powt. Potem unoszenie hantla jednorącz w opadzie tułowia (ręka zwisa pod kontem prostym do podłoża). Na koniec uginanie młotkowe z linką 4 serie cały stos. Triceps jeszcze bardziej mnie zaskoczył zwłaszcza przy prostowaniu z linką wyciągu z góry. Też cały stos użyłem. Potem wyciskanie na poręczach i prostowanie na wyciągu górnym z podchwytem. Łapka zgrzana aż miło :)
Waga poszła do przodu na 102kg. Czuć to też w talii niestety ale na redukcję mamy zaplanowane 16 tygodni więc dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to widac ze klatka sina u mnie to zawsze byla pieta achillesa przez te lokcie z ktorymi sie borykam caly czas byly takie miesiace ze zero wycisku tylko jakies rozpietki przenoszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Dziś poleciały barki. I tak jak ostatnio trochę pobawiłem się ciężarem. Tym razem bez zmian:

Suwnica z przodu 4 serie do 100kg
Unoszenie na boki 15/20/25/10
Unoszenie do przodu ze skręceniem dłoni wewnętrzną częścią do góry 4 serie po 10kg na dłoń
Tyły na maszynce 4 serie
Czworoboczne 4 serie na atlasie.
Brzuch spięcia z obciążeniem w klęku 4 serie

Bardzo udany trening. Barki jak piłki od ręcznej. Waga lekko do przodu. 101kg na czczo. Po woli będziemy z trenerem wprowadzać zmiany. Ustaliliśmy już że redukcję zacznę na 16 tyg przed docelowymi zawodami (MP 2014).

Szkoda że brat nic nie wstawia i nie pisze. Wygląda teraz przekozacko!!Kto ma go na FB powinien to potwierdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
A można prosić o link jego profilu na facebooku chętnie zobacze.. jesli wolno pytać to czemu niema regularnie wypisek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Bo przesiaduję cały dzień w pracy ostatnio. Z resztą moje wpisy na razie są zbyt monotonne. Dziś trener przesłał mi nowy plan działania na kolejny miesiąc. To będzie końcówka masy. Myślę że cykl masowy zakończę z wagą około 102kg. Czyli wszystko jest zgodnie z planem. Wyjdzie około 20kg do zbicia na 16 tygodniowej redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To bardzo dobra waga , moje też są monotonne ale i tak wpisuje , inna sprawa że jak jest praca to zrozumiałe że brak czasu ;) To życze powodzenia w redukcji !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Na szybkiego ja wrzucam zdjęcia mojego pierwszego zawodnika




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to dobrze ze tak treeningiu ida oby na wszystkie partei tak bylo i najwazniejsze zeby sylwetka rownomiernie sie rozwijala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA TEST HI TEC REDUKCJA - pomoc w doborze supli

Następny temat

Przygotowania do Debiutów kulturystycznych 2014 - Łukasz Połatyński

WHEY premium