SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do MP 2014 Marcin Połatyński

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ja juz w tym roku nawet jako kibic sie nigdzie nie pokaze troche pracy pozniej odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Jestesmy juz we Wroclawiu od wczoraj. Ja, zona i moj maly kibic. Jutro z rana wyjazd do Zgorzelca na zawody mr futurebody. Forma jajlepsza w zyciu. A jak zawsze scena i konkurencja zweryfikuje. Zapewne wyjscie w kat do 85kg. Nie bylo sensu zbijac do 75kg bo to juz przegiecie raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to pewnie bedzie ok za mozncnej obsady pewnie nie bedzie bo juz wiekszosc odpuscila sezon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Szybka fotorelacja ze Zgorzelca. Było bardzo fajnie, choć po pierwszych porównaniach miałem już zejść ze sceny i to nie do końca o własnych siłach. Waga pokazała 77,8kg :/ . Czyli o krok od 75 tki :)















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Synek Mateusz zgarnął główną nagrodę za kibicowanie i strój firmowy ;)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Sylwetka ciągle raczkuje w każdej stawce zawodników ale powolutku idę do przodu.....tak sądzę. A po pierwszej rundzie byłem piąty :)

Podziękowania dla Kamila z Hi-tec'a za wielką pomoc w realizacji moich marzeń. Wiele jeszcze do celu ale powolutku do przodu.

Pozdrowienia dla Krzyśka Piekarza. Świetna forma i świetne zachowanie w chwili zamieszania w open!!










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
prawie 78 to nie tak o krok hahah fajna impreza widac troche tak bardziej na luzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Dieta już wyczyszczona i podejmuję próbę startu w Sopocie w 80-tce.
Od Zgorzelca poszły dwa treningi: barki i nogi z brzuchem. Aeroby na poziomi 45min dziennie. Dziś zwiększam je do 60 min a od przyszłego tygodnia do 2 sesji po 1h.
Waga około 87kg ale to normalne. Będzie bez większych problemów 80 lub troszkę mniej.

Tym razem zmieniam bronzer na ostatni w ofercie czyli Jantana Ultra 1. Ten musi dać wreszcie dobry odpowiedni kolor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Wczoraj fajny i ciężki trening pleców:

Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki. Ilość serii w pierwszym ćwiczeniu łączę z rozgrzewką i tym razem wyszło chyba 8 serii
Unoszenie hantla w opadzie
Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku
Przenoszenie drążka wyciągu górnego o prostych rękach

Po treningu 15min intensywnego cardio (tylko tyle miałem czasu)
Wieczorem godzina cardio na rowerku

W sobotę była klatka
4 ćwiczenia w seriach łączonych po dwa:
1 łączone
- wyciskanie hantli na ławce w skosie dodatnim
- rozpiętki na maszynie
2 łączone
- wyciskanie na hamerze na dół klatki
- rozpiętki na ławce płaskiej

Rozpiętki na bramie z dołu

Aeroby zaliczyłem na weselu ;) Dieta oczywiście utrzymana (ale ciężko jest to robić jak stoły całe zastawione żarciem)

Waga dziś rano 85kg

Zmieniony przez - czarnymp w dniu 2014-07-07 10:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
cześć. Wczoraj trening barków zaliczony bardzo szybko, intensywnie i ciężko.

Wyciskanie na maszynie imitującej hantle
Unoszenie na boki
Unoszenie krążka z obrotem na przody
Tyły na maszynie
Unoszenie nóg w zwisie (brzuch)
Spięcia z linką wyciągu górnego (brzuch)

Aeroby 1h

Dziś dzień zacząłem od 30 min aerobów. Następnie w planach mam wieczorny trening rąk i kolejne aeroby tym razem 60min. Czasu nie zostało za wiele ale robię co się da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA TEST HI TEC REDUKCJA - pomoc w doborze supli

Następny temat

Przygotowania do Debiutów kulturystycznych 2014 - Łukasz Połatyński

WHEY premium