SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do MP 2014 Marcin Połatyński

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
nutkę motywacji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
zerknij na zdjęcia z początku tematu i na te po 4 miesiącach. Dałem radę. Tym razem będzie o niebo lepiej. Większa motywacja. Większa wiedza. Lepsza kontrola samego siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
no i o to chodzi ! progress !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
będzie dobrze. Mam nadzieję że wyjdę z moją maksymalną wagą czyli 83kg, ale przy lepszym docięciu niż rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Powodzenia w redukcji , łapy mega plecy dobre , łydk mogłeś bardziej dotyrać ale może taka genetyka bo znimi to zawsze nie wiadomo .. wrzucisz więcej zdjęć po masówce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
na masie ciezko sie wypowiadac szczegolnie takiej ze zdjecia ale mam nadzieje ze na zawodach wszystko wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Witam

Na tą chwilę dziennik ruszy pełną parą znów 15go stycznia. Wtedy zaczynam redukcję. Będą pojawiać się na bieżąco fotki i opisy wszystkiego. W tej chwili trenuję z lżejszą intensywnością bez powt wymuszonych. Lekko obniżyłem spożycie białka (około 250gr na dzień).

Celem, jak pisałem na początku są Mistrzostwa Polski w kulturystyce klasycznej do 180cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no tgo powodzenia podobnie celujemy tylko w inne kategorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 342
Foto przodem z tej masy poprosimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ogolnie ostatnio to cos malo sie dzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA TEST HI TEC REDUKCJA - pomoc w doborze supli

Następny temat

Przygotowania do Debiutów kulturystycznych 2014 - Łukasz Połatyński

WHEY premium