SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do MP 2014 Marcin Połatyński

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no reka chyba jest najszybszym i najfajniejszym treningiem praktycznie przerwy miedzy seriami jakies znikome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Plan mam ułożony tak że nie ćwiczę samych rąk chyba że jakoś mi się plan właśnie zamiesza i taki trening dla może nawet polepszenia humoru.

Zresztą teraz mam tak że podczas treningu powiększają mi się znacznie gabaryty. Twardy strasznie się robię jak na okres masowy. Kable na łapach i barkach. Podoba mi się to bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to super oby tak dalej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
cisnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1442
Jedziesz z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a ty marcin od kiedy zaczynasz mase a moze juz jestes na takich konkretnych obrotach ja jeszcze 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Jeśli pytanie do mnie to masuję ciągle tak do listopada. Ale staram się jakoś siadło na wodzy trzymać.

Dziś pękł kolejny fajny i ciężki trening. Braciszek wczoraj wrócił i trzeba go było na trening wyciągnąć i oczywiście co przerobiliśmy? Oj nie, nie był to tricepsik i bicepsik tylko oczywiście kopyta.

Wyciskanie na maszynie 4 serie. Musieliśmy dokładać krążki i siadać na platformę bo trochę ktoś tą maszynę słabo wymyślił.
Siady z sównicą 4 serie. Było ciężko. Opanowaliśmy już siady z sównicą (inna siłownia i ups, nie ma stojaków do siadów) i można było dać ponad 110kg na 8 powtórzeń.
Wyprosty na maszynie 4 serie i też oczywiście cały stos :/
Dwójki w siedzeniu na maszynie 3 serie
Martwy ciąg o prostych nogach z hantlami 3 serie
30 min rowerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no z tymi maszynami czesto tak jest u mnie suwnica tez dosc slaba jak wrzuci sie ciezar to czasami i ddwie osoby siedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
Dziś potrenowaliśmy barki. Chęć na trening była wielka i sam trening rozpoczął się pozytywnie od wyciskania sztangi zza głową w 3 seriach do 80kg na 10 powt po czym jako ciąg dalszy 3 serie wyciskania hantli i tu już tylko 30kg na 10 powt w serii. Po tym "wstępnym" wysiłku poszło unoszenie hantli na boki z potrójną redukcją ciężaru w każdej serii. Uff, to już spompowało barki zdrowo. I teraz popełniliśmy błąd. Zmieniliśmy piętro i poszliśmy na górną salkę. Za dużo osób i za dużo rozmowy. Mimo to tyły i czworoboczne swoje dostały. Na sam koniec brzuch na wyciągu górnym w staniu i siup do domu.

I na koniec mała niespodzianka



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
lapska spompowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA TEST HI TEC REDUKCJA - pomoc w doborze supli

Następny temat

Przygotowania do Debiutów kulturystycznych 2014 - Łukasz Połatyński

WHEY premium