SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5150
Jeśli wykluczysz u siebie bakterie - a wychodzi na to, że ich nie masz w posiewie oraz wykluczysz problemy z jelitem grubym, które potrafi dawać silne bóle, to zostają ci raczej mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 256
borrk
Nie znam wszystkich ćwiczeń mogących zaostrzyć problem. Jednak na pewno jazda na rowerze nie jest dobra. W DCT chodzi o to, że nie wykonuje się ćwiczeń izometrycznych, które uważane są za niewłaściwe a zamiast tego robi się na przemian ćwiczenia koncentryczne i ekscentryczne. Mają one z jednej strony wzmiacniać mięśnie a z drugiej strony rozciągać je.


Dziekuje. Uwazasz ze wciaz warto udac sie do tego lekarza z Lodzi o ktorym pisales wczesniej? Program zakupie jak dostane pieniązki za dwa tygodnie i napisze jak poszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5150
Ciężko powiedzieć. Jeśli jest to ból w pachwinie to można sprawdzić czy nie masz przesunięcia w miednicy. Możesz zrobić sobie taki mały test. Połóż się na podłodze a stopy dosuń do ściany. Jeśli czujesz, że obie stopy równo dochodzą do ściany, nie ma tam jakiegoś luzu np. 1 centymetra to wtedy jest ok. Możesz też położyć się na podłodze a druga osoba niech sprawdzi czy twoje kostki są położone idealnie na tej samej wysokości. Jeśli jest mała różnica ok. 1 cm to znaczy, że jesteś przesunięty.Ps. Czy miewałeś wcześniej bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa? Czy brałeś dość często antybiotyki w swoim życiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 256
borrk
Ciężko powiedzieć. Jeśli jest to ból w pachwinie to można sprawdzić czy nie masz przesunięcia w miednicy. Możesz zrobić sobie taki mały test. Połóż się na podłodze a stopy dosuń do ściany. Jeśli czujesz, że obie stopy równo dochodzą do ściany, nie ma tam jakiegoś luzu np. 1 centymetra to wtedy jest ok. Możesz też położyć się na podłodze a druga osoba niech sprawdzi czy twoje kostki są położone idealnie na tej samej wysokości. Jeśli jest mała różnica ok. 1 cm to znaczy, że jesteś przesunięty.Ps. Czy miewałeś wcześniej bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa? Czy brałeś dość często antybiotyki w swoim życiu?


jak byłem maly to zostalem zle zdiagnozowany przez doktora, i bylem leczony 3 miesiace antybiotykami na wyrostek. Po tym czasie, zostalo mi zrobione usg i okazalo sie ze mam glizde. Przewaznie gdy choruje to biore antybiotyk przez pare dni. Mialem bóle gdy przesadziłem z martwym, ale ustaly one po tygodniu. Zrobilem ten test o ktorym napisales, i obie stopy dotykaja sciany rowno. Co do miednicy mam ja troszke przesunietą do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
Jeśli cierpisz na przewlekłe zapalenie prostaty i obawiasz się zmian nowotworowych, albo nawet już je masz, to należy całkowicie zmienić styl swojego życia. Wprowadzić leczenie przyczynowe, a nie reagować tylko na skutki. Sporo na ten temat można poczytać w Rak to nie wyrok R. Grzebyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wpływ na to może mieć również zwiększone ciśnienie w miednicy mniejszej gdzie jest to tylko jeden z objawów a nie sama przyczyna, w wyniku zaburzonej np. kolumny ciśnień czy przebodźcowania wspołóczulnego i reakcji obronnej. W przypadku gdy występuje problem a lekarz wyklucza wszystkie możliwości ze swojej strony polecam wybrać się na wizytę do osteopaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5220
Nie wspominając o diecie, wyrzuceniu węglowadanów typu chleb, mąka, kasze itd. Nasz organizm nie trawi tych węglowadanów, i mamy nieustanny stan zapalny. Do tego zwiększamy poziom wit D do 100 gdyż taki poziom zwalcza przeróżne stany zapalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 688
Przez 3 miesiące brałem antybiotyki na zapalenie prostaty i najądrza i nie widzę żadnej różnicy. W posiewie nigdy nie było bakterii. Nic mnie nie boli. Jedynie mam problemy z erekcją a raczej brak nocnych i porannych oraz spontanicznych erekcji. Do tego mam uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza. Do urologa poszedłem ponieważ wyszły za duża prolaktyna i estradiol. Lekarz stwierdził zapalenie badaniem przez odbyt i USG oraz piasek w nerkach. Nie jem czerwonego mięsa, piję ponad 2,5l wody i ogólnie mam zdrowa dietę. Przeczytałem coś o miednicy. I może coś w tym jest. Gdy leżę na plecach prawe biodro jest niżej, mam skoliozę wypukłą w lewą stronę w odcinku lędźwiowym a gdy stoję to mam wrażenie że prawe kolano jest wyżej. Czy to może powodować zapalenie prostaty? Jakie ćwiczenia powinienem wykonywać? Widziałem kilka ale nie wiem który talerz biodrowy jest przodo a który tylopochylony. Czy może to całkiem co innego?


Zmieniony przez - rikitiki88 w dniu 2020-03-22 19:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5150
Heh masz po prostu zrotowaną miednicę lub problem z biodrem. Tak to jest bardzo prawdopodobna przyczyna Twoich problemów. Ich do dobrego fizjo. Jeśli ci nie przejdzie to pojedź do fizjo Piotra Kejny z Łodzi, który przyjmuje również (choć rzadziej) w Krakowie, Gdańsku i chyba Łańcucie. Gwarantuję ci, że on jest w ustawianiu tych rzeczy najlepszy. Ja byłem u 14 fizjoterapeutów i nikt nie umiał mnie tak dobrze ustawić. Przed takim zabiegiem proponuję zacząć wzmacniać mięśnie miednicy bo jeśli masz je słabe to szybko problem wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Witam..Czy przy zapaleniu prostaty zaczerwienienie żołędzia i napletka lub jego puchnięcie to normalny objaw ???pozdrawiam


Zmieniony przez - Mar1910 w dniu 2020-03-24 17:39:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

WHEY premium