SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 114
Aha jeszcze jedna ciekawostka. Ostatnio nawet ta dupa mnie boli bardziej jak stoję i łapię się na tym, że stojąc cały czas mam spięte na maxa pośladki. Jak się zorientuję to dopiero rozluźniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5150
Ciekawe wyjaśnienie problemu ale bardzo sensowne. U mnie nigdy bakterie w badaniach nie wychodziły nawet przy ostrym bólu. Odkąd wzmacniam i zarazem rozluźniam mięśnie miednicy jestem w stanie normalnie funkcjonować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 688
Również męcze się z zapaleniem prostaty. W posiewie tlenowym brak wzrostu bakterii. Beztlenowo nie miałem zlecanego. Trochę zastanawia mnie dlaczego ale chyba lekarz wie co robi. Najpierw miałem kurację macmiror z unidoxem. Teraz metronidazol z cipronexem. Boli mnie od tego wątroba i czuję pełność brzucha nawet po nieduzym posiłku. Jak mogę wesprzeć wątrobę przed szkodliwym działaniem antybiotyków? Poza tym jaki probiotyk (jaki szczep bakterii) jest najlepszy do antybiotyku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5150
Wg mnie po tych antybiotykach masz szeroko rozwiniętą candidę. Też w przeszłości tak miałem pomimo że w badaniach nic nie wyszło. Dopiero zastosowanie restrykcyjnej diety przeciwgrzybiczej plus witaminy i probiotyki i ziołowe leki antygrzybicze i wszystko zaczęło cofać się. Z probiotyków proponuje Epic pro na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120
Witajcie. Borrk mógłbyś napisać co za zioła stosowałeś na grzybice?, bo dostałem po 10 dniowej amoksycylnie w szpitalu. Objawy to biały obłożony język, bóle brzucha, biegunki, zaparcia, przelewanie w brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
A to nie objswy IBS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
A to nie objawy IBS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120
Po antybiotyku zrobiło sie IBS ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
Nie zrobilo tylko nasiliło.
Ja badania pod kontem ibs zacząlem robic po operacji żylaków, objawy wystąpily po lekach przeciwbólowych. Lekarz mi powiedzial ze jezeli przelewanie w brzuchu nie wystepuje podczas snu ,to IBS na 90 procent.
Jednak zeby go zdiagnozować trzeba wykluczyc inne choroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120
Choruje na przewlekłe zapalenie prostaty od 1.5 roku nigdy nie miałem problemów z jelitami czy językiem zawsze był różowiutki dopiero po antybiotyku zaczęły sie problemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

WHEY premium