SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z przywodzicielami.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Witam. Mój problem wygląda następująco : 5 miesięcy temu trafiłem do szpitala na zapalenie kości spojenia łonowego rezonans i tomografia wykazały zmiany w kości i rozejście sie spojenia łonowego oraz ogniska osceolityczne. Miałem byc operowany lecz ostatecznie wskaźniki zapallne pospadały (CRP oraz OB) oraz zdejcia rentgenowskie wykazaly znaczna poprawe. Na ostatnim zjeciu radiolog napisal tylko przypuszczenie rozejscia spojenia lonowego poniewaz bylo ono bardzo nieznaczne. Po miesiacu lezenia w spzitalu wpypuszczono mnie do domu. Po 3 meisiacach wypoczynku musialem zaczac wkoncu cos robic trenuje pilke nożna i chcialbym bardzo jeszcze pograc lecz wraz z zaczeciem jakielkolwiek aktywnosci pojawił sie dziwny ból miesnia grzbietu oraz lewego przywodziciela w udzie. Niewiem czy ma to jakis zwiazek zm moją przebyta chorobą lecz zauwazylem ze od kiedy zaczolem cwiczyc miesnie grzbietuy bóle znaczaco ustały i wydaje mi sie ze z przywodzicielami moze byc tak samo lecz niewiem jak je wzmocnic poniewaz nie mam dostępu do siłowni. Chcialbym sie rowniez dowiedziec cczy te bole przywodziciele moga miec cos wspolnego z tym zapaleniem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ból jak najbardziej może mieć związek z chorobą
jak cwiczyć - poszukaj na necie , zapytaj w treningu

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Przywodziciele zwykle się rozciąga a nie wzmacnia. Jeśli 3 miesiące nic nie robiłeś to wszystko ma prawo zacząć boleć . Polecałbym bardziej umiarkowany ruch i stopniowe zwiększanie intensywności.
Czy przy tym zapaleniu konsultował Cię reumatolog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Wlasnie nie tylko ortopedzi mnie badali.Jeżeli to cos z tym zapaleniem to co zrobić?? Ja tak brdzo che znowu zaczać grać a boje się że oni mnie znowu niepotrzebnie uwalą na pół roku ;(. a najjbardziej mnie niepokoi ten ból pleców ;/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciągły katar

Następny temat

Przewlekłe zapalenie prostaty

WHEY premium