SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biały jezyk! blee i syfy :) - 2 problemy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
1jak przy diecie wysoko bialkowej pozbyc sie syfow tzn niewiem poradzcie cos białko pochodzi ze smazonych jajek piersi kurczaka tunczyuka i nabiałów

2. biały jezykk blee na przedniej czesci mam biały jezyk kurde mać brzydki a z tyłu na wysokosci wpadu do gardła mam 2 mm jakiejs białej warstwy jakby grzyb jakis kur** mać zdrawpywać to moge
1

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
kolego masz kandydoze

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
bylem u lekarza i powiedzial mi ze to nie sa afty czy cos tam tylko biały jezyk

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Lekarz ci tak powiedzial? Diagnoza: Biały Język? O w morde strach do lekarza chodzic w takim razie jak takie diagnozy zapodają. Musze sprawdzic w Vademecum co to za zjawisko białego języka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
ej człowiek wytłumaczył mi co i jak to by moglo byc jak by mnie to piekło swezdiało bolało .... i ze to nie wyglada tak jak jakies grzyby wiec powoedziala tak i ze to moze byc spowodowane np zmianą pasty do zębow czym innym niewiem moze dieta białkową duzo nabiałow jem ;] bylem w aptece kupilem na to " rumianek , kwas mlekowy w ampułkach , jakaś maść i jescze tantum verde " powiedziala ta aptekarka ze moze byc

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
bialy jezyk? co to za konowal? zmiana pasty do zebow? ZROB TAK.
sprubuj nie rumianek ale szalwie. Jest przeciwgrzybiczna i przeciwbakteryjna - mam wrazenie ze bedzie bardziej odpowiednia. Plukaj tym gardlo. Tylko wlewaj wiecec niz pisze na opakowaniu -bo w takich proporcjach 1/2 lyzki na szklanke to troche smieszne. Jesli to kandydoza to kup daktarin , do tego witamina PP+B2 3x dziennie + wit C.
Grzybice nie bola , nie swedza (np kandydoza) ja mialem kiedys biale nalecioalosci na jezyku dostalem daktarin+ te witaminy i szybko przeszlo.

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
troche tu głupot piszecie !
o teoriach dot zmian pasty itp to sie nawet nei bede wypowiadał !!

dalej - jak piszą ze wlawać wyciagu (czy tamnalewki) z szłwii tyle ile podane to właśnie tyle wlewać a nei wiecej !!!!!!!!

co do kandydozy to nei wydaje mi sie !!
afty tez odpadają - bys miał to byś wiedział , tak samo jak plesniawki , grzyby itp !!!!

moim zdaniem to po prostu "obłożony język"
problemy z gardłem , ukł pokarmowym , itp itd !!

płukac jak najbardziej !! - kup sobie DENTOSEPT A !!
moze byc szałwia , rumianek itp ....


ogolnie musiał bys napisać - kiedy sie pojawiło , itp a najlapiej jak by zobaczyc ..... bo tak to mało mozna powiedziec

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
powiem jedno - szalwi ilosci na opakowaniu to sa naprawde chyba dla malych dzieci- no ale...kazdy ma swoje zdanie - uwazam ze jak przelejesz troche to ci wyjdzie na zdrowie.
Co do reszty , to fotka wyjasnilaby wszystko. Cyknij cyfrowka jak masz i wklej )) hahaha
przyjmuje zaklady stawiam soga na candiss ...hehe

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Też miałem taki biały osad na języku, zdrapywałem to normalnie paznokciem, ja myślałem ze to zrobił mi sie taki osad od kreatyny samo mi to zeszło i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bulk czy przy tej kandydozie czy jak tam piszesz występuje nieprzyjemny zapach z ust i ciągłe zbieranie się flegmy?? ba ja od jakiegoś tygodnia tez mam biały język i ciągle mi się flegma w zatokach zbiera + nieprzyemny zapach z ust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
odnośnie leków w tym szłwii - najczesciej zalecana dawka jest dawka lecznicza i przekroczenie jej nie prowadzi do zwiekszenia zdrowotnego dzialania , a czesto nasila niepozadane efekty ...

osad - moze sie robić - wiele razy pisałem....

REVELER - z zatok (z nosa czyli ) zielone ci leci ??
idz więc do laryngologa !! czasami bardziej umny stomatolog lub lek jakis bardzioej ogolny ci pomoze !
a drożdżycą sie nei przejmuj bo to pewnie nie to ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

question

Następny temat

STRASZNY BÓL

WHEY premium