SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 404
Alkohol i kawa przy tych schorzeniach odpada, na pewno nie pomaga, czy szkodzi ciężko powiedzieć na pewno intensyfikuje uczucie bólu podrażnienia pieczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 59
Witam grupę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 59
Czu ktoś może polecić "fachowca" co wyciągnął go z przewlekłego ZUM w tym prostaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 69
Ktos tu wspomnial o bolach stawow, miesni, suchosci w ustach,
To tez moze byc spowodowane niskim testosteronem (co z kolei moze byc jednym z powodow wczesniejszego zapalenia prostaty), wiec warto sobie zrobic krew w kierunku testo (szczegolnie wolnego)/shbg/prolaktyna/żelazo.
Mi przy zapaleniu kazali to zmierzyc i testo wyszedl niski leciutko ponad dolna granice.
Biore od 1.5msca suplementy, takie jak Tongkat ali, Ashwaganda/Maca i Tribullus Terrestris, testo drgnął troche do gory ale przede wszystkim te bole stawow (szczegolnie przy przebudzeniu), ustaly.
Przy okazji tutaj wiele osob pisze o bolach prostaty, ja bolow nie mam, za to przez dluzszy czas mialem przez to zapalenie niemal zerowa erekcje i zerowe libido.
Teraz to sie juz zdecydowanie poprawilo i lecze ta prostate jeszcze mysle pol roku, zobacze co pozniej, ale co do hormonow (co jest jednak troche polaczone), szukam jakiegos dobrego endokrynologa, bo ostatni wprawdzie polecany bez zastanowienia przepisal testo w strzykawac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 69
..a ze nie chce od razu pakowac sie w igly, plus dwoch innych lekarzy powiedzialo mi, ze dosyc to kontrowersyjna opcja, ze nizsze testo ma wielu facetow i sam ten czynnik jeszcze nie determinuje calego zdrowia, dlatego chce jeszcze poszukac kogos madrego w tej kwestii i ewwentualnie wtedy sprobowac.
Zdrowia wszystkim zycze, bo tez chcialbym juz przestac sie bac sie przechlodze krocze i to cholerstwo znow bedzie wracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1235
Ja tes mam niski poziom testo bralem clom, omke, prolke i rozne kombinacje byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 69
Przepisał Ci to lekarz?
W ogole jak sie czules po omce?
Długo brales/pomoglo Ci to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1235
Tak wszystko lekarz nic nie zmienilo niestety nawet chyba jakby nasililo za miesiac robie drugie podejscie zobaczymy wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 245
Witam też zmagam się z zapaleniem prostaty 3 rok non stop stawy odbyt cewka itp skończyłem teraz 2 serie gentamecyny ale widzę że nic nie daje rady posiewy moczu nasienia wymazy wszystko ujemne levoxa biseptol nieskuteczne mam pytanie po testosteronie przeszły ci bóle stawów tu jest tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 69
Ja jeszcze w testo nie wchodze, bole stawow ustaly po suplach, trzeba sie ruszac, cwiczyc.
Czekam na wizyte z endokrynologiem co dalej, bo jak sie okazalo testo niekoniecznie podwyzsza sie braniem testo.
A samo branie testo moze tez przykryc inne rzeczy w wynikach, ktore moga na to testo zle dzialac.
Dlatego lepiej sprawdzic wszystko inne i pozniej dobrac jakas odpowiednia dawke.
I rownolegle urolog z prostatą, bo tez male testo moze byc powodem zapalenia prostaty i zeby ja wyleczyc podobno wieksze testo pomaga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

WHEY premium