SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Wrocisz z lepsza forma :)
Powroty sa najlepsze

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Widać poprawę, ale w pasie nie przybyło? Albo takie wrażenie mam.
Popraw tą diete, bo jakaś kulawa.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
x-ray co do mixa co wkleiles na poczatku z malaya dziala bardzo dobrze z tego co slyszalem ale dupsko troche urywa wiec przygotuj sie

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Właśnie że nie przybyło,jak zobaczyłem fotke to sam się żdziwiłem że tak to wyszło :) Fotki będę wklejał co tydzień.Coś będę musiał dodać do diety.Od listopada będzie lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Macieja zartowalem

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
dam ci dobra rade zrobisz jak uwazasz , najpierw konkretna redukcja , polec na ketozie , fat zleci w pare tyg , miesnia nie masz co oszczedzad bo narazie go nie ma , po redukcji zacznij masowac , raz ze metabolizm po redukcji bedzie tak podkrecony ze masa pojdzie w moment pamiec miesniowa zrobi swoje , rodziac teraz mase zlapiesz kolejny fat , wiadomo cal na plus , na dodatek lapiemy wprost proporcjonalnie smalcu do tego ile mamy go na sobie a ty masz go mnostwo . I tak ciagnac mase , utyjesz jeszcze bardziej wtedy redukujac zgubisz jej czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
MUsisz diete poprawic bo strasznie kuleje, mało białka, mało wegli, brak tłuszczy.

Bede odwiedzał temat bo jest warty uwagi, mam nadzieje ze dasz rade dojsc do formy.

Nie ma sensu robic redukcji. Jak przypniesz diete i wejdziesz na produkty o niskim indexie glikemicznym to fet będzie zchodzil a mięśnie będą rosły. W późniejszym czasie białko i tłuszcze zostawisz na stałym poziomie a węglowodanami będziesz rotował tak żeby sie wyostrzyć.

Propozycja diety:

6jajek całych filizanka owsianki
paczka ryzu 200g kurczaka + wazywa + 10g oleju z lnu
tak samo
tak samo
tak samo
50g odzywki białkowej + 20g oleju

Zmieniony przez - malakail w dniu 2010-10-24 08:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja mialem 5lat przerwy i tak mnie nie porobilo jak Ciebie jakos mi sie nie chce wiezyc

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
malakai trenujesz 8 lat a piszesz takie glupoty , choc by nie wiem na jak niskim ig lecial to nie da sie robic masy i palic smalcu w tym samym czasie , bede sledzil temat tak samo i robiac mase jestem przekonany ze bedzie wazyl 10kg wiecej w krotkim czasie a optycznie bedzie to wygladalo tak samo jak teraz bo z pod takiej tkanki tluszczowej zaden miesien nie bedzie widoczny .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

WHEY premium