SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
fajnie wygladasz x-raj calkiem calkiem micha służy..

..jak ja bym zalozył temat to co tydzien ktorys z modow musialby wypłacać start-placa żeby coś szło kurva ,dzisiaj nawet małolate zaprosiłem zamiast zma.Jak choojowo być plackiem ze smalcem

btw jak raz wezmiesz juz nigdy nie przestaniesz brac

co byś nie wziął z tych za***.stych rzeczy to to samo:używki,sterydy,papierosy,alkohol,sex pozamałżeński jazda na rowerze itd.

edit: bo miałem zapytać czy liczysz co i jak w diecie czy na oko idzie już i czy planujesz dorzucić winiacza jak oczywiscie kontuzje wyleczysz?

Zmieniony przez - REMUS w dniu 2011-01-20 23:46:34

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Lekarz powiedział że w ty miejscu łączy się mięsień barka z mięśniami klatki,czy coś w tym stylu.Miałem dużo szczęścia że nie zerwałem ścięgna lub mięśnia,prawdopodobnie mięsień mi się bardzo mocno nadwyrężył.Chciałem zapytać czy by mi deki nie przepisała, ale się nie odważyłem :) Napisała mi że mam kupić to http://www.domzdrowia.pl/92280,olfen-patch-5-plastrow.html no i kupiłem,przykleiłem i jest o niebo lepiej niż z rana,ręką mogę ruszać i nawet sam się ubiorę :) Jeśli chodzi o deke to pare godzin temu poszło 100mg. Dzisiaj na siłowni robiłem tylko nogi ale musiałem sprawdzić co mogę trenować z góry.No i jedyne przy czym mnie nie napi..... ręka to ćwiczenie tricepsa na wyciągu.Przysiadów też nie dałem rady zrobić, bo nie mogłem zarzucić ręki na sztangę.Ale dam rade, jutro tricho i godzina biegu :)
Pozdro

Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2011-01-20 23:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Jeszcze 1,5miesiąca będę się masował. Jeśli chodzi o SAA to aktualnie 2amp Sustanon tygodniowo.Klatki nie mogę robić ale reszte tak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Po 2 dniach od kontuzji zrobił się krwiak,po 5dniach po krwiaku ani śladu,mięsień praktycznie nie boli ale wole nie ryzykować i nie trenuję klaty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
kiepsko z tym urazem..X ray nie chce mi sie studiowac pare kartek do tylu..brales juz tego miksa malaya?mam teraz ale z masteronem,Twoj cos podzialal?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Mix działał rewelacyjnie,siła mi poszła po nim aż za mocno ( 45kg na ławce) i jak zarzuciłem Suste to po tygodniu miesien nie wytrzymał.Na mixie nie czułem az takiej mocnej pompy na treningu.Za to po suscie pompa była az za duza.Polecam Mixa

Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2011-02-03 17:08:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
no ja polecialem dzis drugi strzal,planuje wbic 3 flakony solo,zobaczymy

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
ja zarzuciłem tylko 1 flakon,strzał co 3dni.Troche mało ale nie chciałem iść na całość przy 1cyklu po tak długiej przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ja co 2 ale zastanawiam sie bic codziennie,chyba jednak pozostane przy e2d

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
sila poszla ze 110 na 155 w WL?

a pchales do konca w kazdej serii na KAZDYM treningu? tak ze nie byles juz w stanie wykonac zadnego powtorzenia danym ciezarem? Jesli tak to to Cie zgubilo. Tez tak kiedys robilem i skonczylo sie tak samo. IMO mozna 2x w miesiacu pojechac taka serie do konca a reszta to przemyslane treningi z ulozona wczesniej na podstawie obserwacji wlasnego organizmu progresją(wcale nie trzeba caly czas pchac na hama zeby szlo)

no i dochodzi jeszcze kwestia uposledzenia syntezy kolagenu przez duze dawki testosteronu

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

WHEY premium