SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Dopisuje sie :) Tez nie cwicze pare miechow (ok.3-4), do tego mnostwo okazji do picia wody, narazie wybralem sie na 1 trening i spadki sily mega... bede sledzil, moze mnie zmotywujesz do powrotu, pozdrowki i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Przed powrotem ważyłem 81kg po 12dniach treningu ważę 80.5kg.Spadło mi 0,5kg a w koszulki się nie mieszczę.Biceps 1cm do przodu,klata 3cm,obręcz barkowa 3cm,talia 0,5cm w dół(zawsze coś)Sadło musi zanikać bo inaczej ważyłbym więcej.Będę robił dalej mase żeby później mieć z czego zbijać.Co byście dołożyli do mojej diety? Malakail dzięki za dietę :) Uważacie że będzie ok? Bo przedtem nie przykładałem dużej uwagi do diety w zasadzie to wcale jej nie miałem,teraz jest mi bardzo potrzebna :)

Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2010-10-24 11:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
ok , ale to co nazywasz masa nie mozna nazwac masa bo w twojej diecie nie ma dodatniego bilansu cal , poprostu zaczelec regularnie cwiczyc , palisz wiecej cal , miesnie powoli wracaja bo zaczynaja byc trenowane , teraz albo dozucic cal i pojdzie jeszcze bardziej do przodu , albo utniesz cal dolozysz areoby i sadlo zleci jeszcze w wiekszym tepie a i obwody powinny zostac a w twoim prypadku moga pojsc nawet na plus . Nie bede zgrywal znawcy , ale podejrzewam ze wszyscy wielcy tego forum czy bodyline czy gregor i krac napewno powiedza ci to samo

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2010-10-24 12:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Ja się h** znam, ale też bym redukcje najpierw zrobił.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
dokladnie j/w nie ma sensu robic masy skoro masz tyle sadla podstawa to redukcja wez do serca slowa anglia23 zredukuj to wszystko a pozniej zacznij robic miesien

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja tez sie pod tym podpisze wiem z doswiadczenia

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
teraz nie musisz sie martwic o spadki miesnia na redukcji a przy odpowiedniej diecie to smalec naprawde zejdzie szybko , cwicz normalnie jak na mase jedzadz duzo bialka miesnie i pojda do przodu bo po takiej przerwie wystarczy ze beda t trenowane . Jasli pujdziesz z masa i jeszcze zapodasz saa to redukcje ter bedziesz musial robic na saa bo inaczej spadki beda ogromne , zrobisz jak uwazasz ale dobrze ci radza wszyscy pozatym sam wracalem nie raz do formy po przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Zapytaj Arnolda czy sie nie da robić masy i palić fetu jednocześnie. tak wiem autor nie ma genetyki arniego i nie je tego co on, a wracając do tematu, autor zrobi redukcje i co z tego ? nawet jak fet mu zejdzie to na siłce będzie kupa siła spadnie chec do zycia tak samo, spadek siły pociągnie za sobą mniejsze ciężary i w rezultacie mniej masy mięśniowej. Ja mu daje alternatywe, bo jak widzę grubasa na siłowni i każdy mu zaleca redukuj sie redukuj to smiac mi sie chce ... co myslisz ze po redukcji jak zwiększy podaż kaloryczna to nie przytyje, to go nie zaleje ? będzie jeszcze gorzej .... bo organizm bedzie zajechany i jeszcze szybciej bedzie chciał wrocic do stanu poprzedniego...z nad kompensacja ... cos podobnego do ładowania weglami... znam to z autopsji. jesli bedzie trzymał sie tego co mu napisałem gwarantuje ci ze jego wyglad diametralnie sie poprawi. zrobi więcej kilogramów ( czystej masy ) niz w systemie redukcja + masa, a potem dołozy sobie 3 dni aerobow po 40 min i na podkreconym metabolizmie nie bedzie chodził głodny, znużony i zmęczony, a wygląd będzie sie ciągle poprawiał.

Dlatego nie mow mi ze pisze bzdury bo siedzę w tym od lat nie jedno widziałem i nie jednego próbowałem. Potęga Niskiego ig jest wielka... i do poprawy muskulatury nie potrzeba magicznych diet środków ... Ja dałem mu alternatywe czy z niej skorzysta czy posłucha ciebie to od niego zależy ... prawda jest taka ze jak wszyscy ida utartym schematem to jest kupa ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"zapytaj arnolda"

moje nowe ulubione powiedzenie %)

ig to gowniany wskaznik

sa lepsze, jak np indeks insulinowy /insulin index/

a kolega narazie moze sobie ustawic bilans na zero i cwiczyc a przez pierwsze kilka tygodni i tak bedzie palil tluszcz i budowal miecho

pozniej ma do wyboru dwie drogi - albo sie wyciac i budowac powoli miecho, albo sie utuczyc jeszcze bardziej i pozniej sie wycinac

drugi sposob jest c***owy bo z czasem bedzie mial coraz wieksze problemy z wycieciem sie do estetycznego poziomu


oraz


da sie palic fat i budowac miesnie ale nie jedzac 4 paczki ryzu dziennie %) no i taka rekompozycja jest bardzo powolna w wiekszosci przypadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
pa sie robic miesien i palic smalec tylko na saa lub w jego sytuacji kiedy wraca sie po tak dlugiej przerwie i w tym przypadku wystarczy miesien trenowac , ale jest to bardzo trudne , dorym rozwiazaniem jest to co podal kazam jechac bilans na zero do teko jakies cardio .
Co do twojej opini maki z checial zobaczyl co reprezentujesz , ja mialem pare powrotow i w******lajac same niskie ig caly czas brazowy ryz platki owziane piers gotowana brokuly i kalafior na parze bez soli , spaslem sie niesamowicie , pozniej dopiero bylo c***owo jak trzeba bylo sie zredukowac i wtedy ciezko odzyskane miesnie spadaly i sila tak samo , teraz zrobilem konkretniejsza redukcje , jestem juz po obciolem bialko dodalem w ****e wegli , jesli mam ochote jem pizze czekolade i codziennie rano tosty z dzrzemem po sniadaniu i sadlo praktycznie na tym samym poziomie . Tak jak mowi inni odklada ci sie smalec wpros proporcjonalnie do tego ile masz go na sobie . Do autora postu tu masz moj stary temat z poowrotu do formy https://www.sfd.pl/dojde_do_48cm__powrot_do_formy-t436634.html

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2010-10-25 13:18:32

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2010-10-25 13:23:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

WHEY premium