SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Powodzenia, pamięć mięśniowa zrobi swoje. Ja "wracam" od pierwszego listopada, a jest co odrabiać....

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Dieta, Trening, Koks i bedzie dobrze :D Zrob fajna relacje i dawaj fotki na bierząco ! Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30092
ig to gowniany wskaznik

sa lepsze, jak np indeks insulinowy /insulin index/


Ale chyba tylko kilka produktow jest opisane tym indeksem a prac zaniechano ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
Do autora:

3 zdjecie z pierwszej strony to pamietam z jednego portalu na ktorym wstawia sie zdjecia. Widzialem to jakies 3-4 lata temu :) po co zamet na forum wprowadzac i pisac ze z przed roku ? chyba ze jest jakies sensowne wytlumaczenie tego zdjecia

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2138
Witam.Fotki może nie są z przed roku,ale półtora roku temu wyglądał jeszcze lepiej.Kuzyn dawaj,dawaj czekamy na wielki powrót :) ps do woytequ znalazł się KRYTYK ciekawe jak Ty wyglądasz pewnie od h..a ćwiczeń i zero wyglądu sam siejesz zamęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Przez ciebie spóżniłem się na trening,musiałem strzelić fotke telefonem zdjęcia bo skanera nie mam niestety.Masz fote z przed 1roku i 7miesięcy.Koniec ze starymi teraz pojdą same nowe.










Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2010-10-28 20:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
troche dziwne ze spadles az tak bardzo a dopingien nie miales az tak duzo wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Fotki z dzisiaj
Te kwiaty na ścianie to nie mój pomysł :) Nie śmiać się ;) Znalazłem fajną miejscówe w kuchni :D

















Pozdro

Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2010-10-29 22:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Może propka wrzuć na lepszą pompe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
prze***any sport jak sie gena nie ma... ja mam to samo teraz praca i bez michy organizm łapie szybko tkanke :((
ciagle na diecie to tez nie zycie
zycze powodzenia bo ja juz chyba odpuszczam
teraz pogon za ***ana kasa !!!

3 mechy bez treningow!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

WHEY premium