SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1592
Swietny powrot.
Jak dlugo systematycznie cwiczyles przed przerwa? Duzo koksowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Przez około 6lat,jeśli chodzi ile koksowałem to opisałem to na 3 stronie tego tematu.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1592
Przeczytalem.

Jeśli chodzi o to czy po koksie spada,owszem spada.Myślicie że nie spadło by nic kolesiowi który nie brał nigdy SAA i przez ponad rok siedział w domu z Pizza w ręku?Pytanie dedykuję do osób które nigdy nie brały.

Zalezy jaki gen, z B-52 nie spada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
No i dupa...Dzisiaj robiłem klate,troche mnie bolała lewa strona,ale ok zwiekszałem ciężary. Doszedłem do 120kg, normalnie robiłem tym ciężarem 8 powtorzeń,ale przy drugim wyciśnięciu,w połowie drogi poczułem jakby mnie prąd poraził,sztanga przygniotła mnie,dobrze że koleś był w pobliżu :( Mięsień chyba się nie zerwał bo sinego nie mam w tym miejscu,zrobiłem sobie zimny okład i pojechałem do apteki po maść Fastum.Chyba wybiore się z rana do lekarza. Zostały mi teraz chyba tylko aeroby i będę miał czas aby bardziej skupić się na nogach. Może są jakieś inne maście. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
polecam deke w dawkach leczniczych oraz konska masc rozgrzewajaca:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
400mg/tyg powinno starczyć :) jutro zarzucę jak siędzę i nie ruszam ręką to mnie nie boli.Ale klatę mam trochę napuchnięta :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
najpierw mnie zmotywowales do powrotu ,potem zdemotywowales bo zniknales,teraz sie uszkodziles wogole nie mozna na Cibie liczyc

miesnie i moze cos pamietaja ale sciegna raczej mniej no nie

grunt że do przodu,powodzenia

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Jeśli chodzi o to że Cie zdemotywowałem to sorki :)Nie chciałem pisać codziennie i zaśmiecać forum. Mogę Ci powiedzieć że się nie poddaje,zaraz ide do lekarza.Zobaczymy co mi powie. Dzisiaj jestem pewien że mam coś ze ścięgnem a nie z mięśniem.

W tym miejscu mnie boli,ale dopiero jak ruszę ręką








Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2011-01-20 10:48:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
no i co lekarz powiedzial mistrzu/???

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
zycze powodzenia i wytrawalosci mialem ten sam problem tylko ze mialem pol roku przerwy i spadlo 14 kilo..teraz macham juz zelastwem od 4 tyg 6 kilo +.pamiec miesnia- poprostu niesamowite..dodam rowniez ze i bez koksow sie u mnie juz nie obejdzie.btw jak raz wezmiesz juz nigdy nie przestaniesz brac;p sory to nie moj temat ale musialem to powiedziec;)

Zmieniony przez - MagikHCG w dniu 2011-01-20 22:11:45

go hard or go home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

WHEY premium