SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16213
Dokladnie roczna przerwa od zelastwa jak bys nie jechal czy na sucho czy na koksie spadki beda takie same a wypowiedzi typu "ladnie po koksie spada" sa zenujace :)

T R A N C E IS MY LIFE !
--------------------------------
ON/off :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3934
Pierwsze co mi się podoba to to , że ja myślałem- jak ktoś się strzykawkami bawi to ma nie pokolei w głowie. Ale widzę, że tu jest inaczej. Dziwie się tylko jak mogłeś tak spaść, nie wiem czy to normlany efekt czy tylko po tych "suplementach".. Temat Ciekawy i bede zaglądał, czytał..
Powodzenia, działaj bo jak widać z poprzednich fotek stać na to XD
Rośnij rośnij
Pozdrawiam

"...To twój bół, nie uciekaj od niego!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
nie chcę zaśmiecać wątku ale nie zgodzę się z tym że tak samo spada po koksie i na czysto a widzę to po swoich znajomych którzy po kilka lat poza siłownią a sylwetka dalej w miarę wysportowana
a po saa dopiero w tym przypadku widzę skutki odstawienia żelastwa bo nie mam w swoim otoczeniu nikogo kto jest na koksie
ale dawaj stary, wracaj jak najszybciej do formy
powodzenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Może opowiem w skrócie moją przygodę z SAA,przez pierwsze 2 lata treningu wiedziałem że istnieje coś takiego jak koks ale się cholernie bałem zastrzyków i wtedy kolega powiedział mi że są SAA w tabletkach.No i się zaczęło. W Ciągu roku robiłem 2 cykle składające się z 200tabl Metanabolu(wtedy był tylko ruski w listkach)i tak trwało to przez następne 2 lata. W następnych latach dorzuciłem do cyklu Omnadren.Czyli 200tab metki+10amp Omnadrenu.Ostatni 6rok mojej przygody z siłownia miałem tylko jeden cykl - Metanabol 200tab+Testosteron Prolongatum 15amp+Clenbuterol na koniec cyklu. Tak więc nie uważam żebym cyt"hmm.. wygląda na to jak byś był strasznie nie cierpliwy i bez SAA nie mógł żyć. Współczuje twojemu organizmowi." uwierz mi że ja też wspólczuję swojemu organizmowi że doprowadziłem go do takiego stanu. Więc teraz trochę go wspomogę :) Jeśli chodzi o to czy po koksie spada,owszem spada.Myślicie że nie spadło by nic kolesiowi który nie brał nigdy SAA i przez ponad rok siedział w domu z Pizza w ręku?Pytanie dedykuję do osób które nigdy nie brały. Ok czas spać bo rano do pracy, a mięśnie muszą się zregenerować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
nie martw sie wrocisz do formy szybciej niz przypuszczasz pamietaj o czyms takim jak pamiec miesni wyda sie smieszne ale istnieje cos takiego miesnie ktore byly kiedys wieksze "43" cm a teraz masz 39 one znacznie szybciej wroca do tego co bylo niz sobie myslisz , co do twoich cyklow to faktycznie za duzo tego nie brales ale nie napisales rowniez o tym czy brales odbloki wiadomo bez odblokow poszlo w pi*du wszystko.3maj i sledze twoja forme

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Bardzo podoba mi się idea tego tematu, naprawdę.
Co do formy .. Jak jest- wiadomo. Jak było- wiadomo.
Życzę Ci dużego samozaparcia i szybkiego powrotu do formy. Jak wyżej, uważam, że pamięć mięśniowa odegra dużą rolę w Twych zmaganiach.

Co do wcześniejszej dyskusji.. Uczęszczają do mnie na siłownie ludzie ćwiczący na czysto i na koksie. Siłownia, na którą chodzę jest wojskowa i zamykana jest na okres wakacyjny. Pewien gość przed wakacjami tak się porobił na koksie, że myślałem, iż mu zaraz naramienne skórę rozerwą, bez kitu Wracam po wakacjach (jedynie 2 miechy!) gościu wygląda jak gimnazjalista, chudziutki, marniutki, smutny. Aż mi się przykro zrobiło. Tak więc moim zdaniem definitywnie "czystym" zawodnikom spada mniej mięsa w określonych odstępach czasowych, jednakże nie oznacza to tego, że po roku siedzenia na dupie i wcinania kebabów nic by nie spadło. To bzdura oczywiście. Nie chce żeby mnie odebrano jako hate'era i przeciwnika przeróżniastych specyfików, nie mam nic przeciwko temu, że ludzie stosują to i tamto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1682
dosłownie dałeś ciała ;/

Filmy Online

http://oblukaj.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10434
dasz rade, ja mialem to samo. glupia przerwa na 3 miesiace i 7 kilo do przodu, ale miesiac aero i spadlo. z tym ze to jak zarlem przez te 3 miechy to czysta rozkosz....
pozdrawiam i zdrowia!

Zmieniony przez - art.kam w dniu 2010-10-22 05:44:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Nalas gratuluje wyciagania wnioskow na podstawie jednego odosobnionego przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
i myślisz że uzdrowisz organizm waląc kolejny raz ? Co do spadków, to dieta tu gra dużą rolę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

WHEY premium