SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z oliwa oliwek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
A wiec tam mam male pytanko odnosnie oliwy z oliwek, wziolem od dziadka jedna butelke zeby nie kupowac i przy pierwszej probie skonsumowania posilku ktory ja zwieral okazalo sie ze zdeka smierdzi moze nie tyle smierdzi co ma taki specyficzny zapach taki dziwny ... i teraz moje pytanie, czy to normalne?? czy moze musze zmienic dostawce oliwy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
nie no spoko nie jest tak zle, zauwazylem ze zaczyna smierdziec dopiero jak cos sobie smaze a tak na zimno az tak bardzo nie wali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jak najbardziej normalne, każda oliwa ma swój specyficzny smak i zapach. Najdelikatniejszą jaką piłem była Goccia Doro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
im mocniej pachnie tym bardziej dziewicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
no to w takim wypadku moja jest najbardziej dziewicza ze wszystkich ale spoko jakos sie przyzwyczaje do tego "aromatu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hehe no ale taka prawda , dodawaj do sałatek , polewaj ryże , makarony to nie bedziesz czuł jej smaku

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
poszukaj w wyszukiwarce był taki temat jak chłopaki radzą sobie z oliwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8927
Kurde a ja obaliłem1 butelkę swojej, w połowie drugiej zastosowałem trik wychlania kielona oliwy z oliwek - i przełom - pierwszy raz poczułem taki szczypiący ohydny smak no i tera mnie prześladuje - wyczuwam go nawet jak są jej małe ilości, no nie mogę chyba mm uraz na psychice. ....

prosze nie bić jak pisze głupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Wal oliwe z gwinta bez zbędnego ******..nia , popij wodą , przełknij i po sprawie.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Do czego bys porownal ten zapach? Jak do oleju samochodowego/cebuli starej to nie pij.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Nie nie pasuje ani do jednego ani do drugiego ale mysle ze sobie z tym jakos poradze bo wczoraj jadlem i nie bylo tak zle ona poprostu ma taki specyficzny zapach albo poprosu wali sam juz nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
jak ja zmieszasz z tunczykiem to smrod tunczyka zabije smrod oliwy
naprawde dobrym sposobem jest mieszanie z tunczykiem,salatkami. Nie czuc tego "zapachu" tak wtedy, a i smak jest super)No chyba,ze Twoja jest jakas wybitnie smierdzaca Dobrze tez dodac troche cytrynki.I smacznego

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

braki co zrobic...

Następny temat

Jaka woda najlepsza

WHEY premium