SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oliwa z oliwek - problem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
przedladalem forum ale nic z moim schorzeniem nie znalazłem;/ no wiec zawsze po oliwie z oliwek mam bole brzucha i lekkie rozwolnienie;/! budze sie w nocy z bolem, w szkole tez krucho... spotkał sie ktos juz z tym?
czy to tylko okres ,,adaptacjii'' przez organizm? diete trzymam 2 tygodnie oliwe jadłem moze z tydzien? przetrzymac to i bedzie lepiej?
mile widziana pomoc! pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39451
Tyle, że ryż zawsze gotuje w torebce, w tym problem. Potem jem go z jogurtem i bananem, dlatego nie chce dodawac oliwy na gotowy ryz, bo mi to tak srednio pasuje.

Kurcze no jest wlasnie problem z ta oliwa, a to zawsze dodatkowe kalorie i to nie malo do diety, niemowiac o innych waznych rzeczach.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2006-11-11 22:35:39

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Masz wrażliwy układ trawienny, głównie żołądek. Często tak się dzieje, gdy pije się samą oliwę. Ty w jakich sytuacjach miałeś problemy?

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
ostatnio w nocnym zerowaniu;/ zjadłem 200g twarożku i 10g oliwy zmieszane z wodą (nie mieszałem z twarogiem bo bym poprostu tego nie zjadł) ta szklanke z woda zawsze jakos przelykam.
nastepstwa:
obudzilem sie z bolem brzucha o 2 w nocy i do lazienki,
na rano niby ok sniadanko itd. ok.10 w szkole zaczoł mnie brzuch bolec i pierwszy raz w zyciu musialem sie wysrac w szkole ;/ pozniej bylo juz ok, ale bez przesady tak sie zyc nie da...
jakies propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
To na pewno po tym białku i oliwie. Następnym razem na kolację daj samo białko, tłuszcz nie jest potrzebny. Jeżeli problem dalej będzie występował zmniejsz porcję twarogu. Oliwę z oliwek w zależności od diety i jej kaloryczności staraj się dać jeżeli nie bezpośrednio, to tuż po posiłku, gdy żołądek będzie już po części wypełniony. Osobiście bardzo rzadko mam problemy z oliwą/olejem, nigdy natomiast nie miałem, gdy przyjmowałem ją w towarzystwie węglowodanów. Jednak jak już pisałem, zależy od Twojej diety/posiłków.

Picie oliwy z wodą nie jest chyba najlepszym pomysłem. Dieta ma być w miarę możliwości przyjemnością, nie karą Prędzej już spróbuj oliwę czymś zagryźć. Np. zamocz kawałek chleba w oliwie.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
... albo na przysłowiowego klina : wlać do kieliszka zakropić cytryną i 'łykniem bo odwykniem...'

.. i popić wodą Tak robiłem kiedyś, teraz już polubiłem smak oliwy

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a piliscie panowie oliwe z wodą?? chyba nie jedyny sposob, w jaki ją pije
20ml oliwy + pol szklanki wody ... zupelnie nie czuc smaku oliwy a woda chyba nikogo w ząbki nie gryzie??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
hm.. ja tam nie wiem, ale czy woda nie rozrzedzi za bardzo enzymow trawiennych? <nie bijcie!>

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a gotowany na wodzie ryz z oliwa??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
charon dzieki za rady, pomysł picia oliwy z woda podrzucil mi wylliam i teoretycznie nie jest tak zle. ryz + oliwa nie zebym przesadzal tez mi sie strasznie jee.;/ na noc zrezygnowalem z oliwy gdyz jem twarogu zairniste i jest juz tam troche tłuszczy wiadomo ze mało i to nie to samo ale zasze... ewnetualnie moge dodac olej laniany który mozna powiedziec ze ,,lubie'' i trawie dobrze.
spróbuje jeszcze pomysł fukinhota i ten z zagryzka
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
to dorzuc lniany na wieczor, tylko z nim nie przesadzaj, a oliwe w ciagu dnia
ten sposob z woda jest dobry wlasnie dla tych, ktorzy smaku oliwy nie lubią

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Dodawaj oliwe do surowek, ryzu itp Jak nigdy wczesniej nie piles to zacznij od mniejszych ilosci.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia fitness po angielsku

Wiecej