SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad sylwetka, tluszczykiem i poprawienie kondycji fizycznej/podsumowanie str. 39

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 53181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to rozsadna ilośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Micha na jutro. Przez trzy pierwsze dni tylko patrzylam jak tu rozlozyc ww zeby bylo po rowno w posilkach, pocilam sie i nie moglam - dzisiaj olalam rozkladanie i wyszlo cacy ;)


+jeszcze jedno pytanie (sorry za dzisiejszy nawal). Dzisiaj probowalam z MC no i bylo ok, ale kobieta powiedziala, ze mam zaczac z 10kg sztanga i nie rzucac sie na ciezsza poki nie wyrobie sobie absolutnego nawyku kontrolowania postawy.Sensowne to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bez sensu, 10kg samo lata, jak mozna ćwiczyc technikę z cięzarem ktory nie stawi oporu, powiedz swoej trenerce ze 8letenie dziecko podchodzi do sztangi bez przygotowania podnosi 20kg z ziemi

aaaa... wafle ryzowe... nie nie nie, zboza dmuchane są toksyczne, kiedys podawałam badanie facet karmił szczury mieszanka mineralno-witaminowa oraz tekturą/ dmuchanymi zbożami/ normlna dieta szczurów... zgadnij ktore najszybciej umarły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ekhm no to przedstawie sobie swoj plan treningowy. Jest w dwoch zestawach do robienia na zmiane. Zestaw nr 1 (dzisiejszy) Prostowanie nog w siadzie, wypychanie na suwnicy, uginanie nog w lezeniu, sciaganie kolan w siadzie, odwodzenie w siadzie, rozpietki w lezeniu na lawce poziomej, pompki na poreczach na maszynie, uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie, wyciskanie francuskie, uginanie ramion ze sztanga podchwytem, sciaganie drazka wyciagu gornego, podchwytem za plecy w siadzie tylem, unoszenie nog w podporze (prosty i skos) obciazenia na kostkach po kg na noge, sklony boczne na laweczce i takie kolko dziwne do turlania po glebie (na absý), podciaganie szerokim podchwytem na maszynie, wioslowanie sztangietkami w opadzie, sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie nachwytem, unoszenie tulowia z opadu twarza w dol (z obciazeniem pod klatka lub na plecach), wspiecia na palce na maszynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o matko to masz problem z kolanem a prostujesz nogi w siadzie? a wiesz jak to wyrywa kolana? Osobiście bym jednak odradzała, pracuj nad normlanym przysiadem nawet gdy na razie jest bez obicązenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Zestaw 2: Przysiad ze sztanga, przysiady wykroczne ze sztangietkami, odwodzenie nogi w tyl na wyciagu, wyciskanie szerokim uchwytem na klate w lezeniu poziomo, przenoszenie sztangietek w lezeniu poziomo, uginanie nadgarstkow w nachwycie, pompki w podporze tylem, uginanie ramion ze sztangietkami chwytem mlotkowym, nozyce w lezeniu z rekami na drazku za glowa, skrety tlowia z przenoszeniem sztangietek, podciaganie konca sztangi w opadzie, mc, lydki ew. fakultatywnie z obciazeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pierwszy jest tak dlugi, ze jest chyba na ilosc nie na jakosc. Moze rozbila bym to np. na 4 rozne treningi? Bo tyle chce robic w 1 tydzien. Dobrze by bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A dzisiaj spotkalam kolege, jest koszykarzem wiec zasuwa regularnie, no i pokazal mnie ten przysiad ze sztanga jak zrobic zeby kolano mi nie chrupalo i udalo sie zrobic tak, ze bylo cacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kittie spisz mi ten plan w słupku a nie tekstem, bo łatwiej mi ogarnąc, a czasu u mnie mało by wczytywac sie we wszytsko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę tłuszczyku do pozbycia

Następny temat

Dziennik redukcyjny Joasi

WHEY premium