SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad sylwetka, tluszczykiem i poprawienie kondycji fizycznej/podsumowanie str. 39

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 53284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
kitttie
Wiecie co, jak rzeczywiście jest tak chudo to aż się boję swoim rodzicom pokazać, bo mnie zajęczą na śmierć...


Do tego jak zobaczą siniaki to powiedzą, że facet Cię bije

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Owieczko: myślę, że moi rodzice znają mnie na tyle dobrze, że jak by ktoś kogoś bił w tym w związku to byli by przekonani że to ja była bym stroną agresywną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no co ty, tylko niech ci nie przyjdzi ena mysl teraz nadmiarowo sie obzerac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A co to znaczy nadmiarowo? Bo wczoraj pojadłam, czysto ale jednak pojadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasciwie bez treningow ta kalorycznosc powinna ci starczyc, proporcje moga byc z korzyscia dla miesa czy tluszczu tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No jem teraz na "czuja" i muszę stwierdzić, że węgli wpada mnie mało, nie mam ochoty. Wczoraj wpadło niedużo i wszystko złożone, za to zjadłam opór mięsa bo byłam na grillu i mimo, że byłam dość mocno aktywna cały dzień nic się nie działo (rower, piłka, siatkówka takie tam pierdoły w ramach gier i zabaw towarzyskich )aż się dziwiłam - dopóki w nocy nie zjadłam jabłka i mi tak insulina strzeliła i cukier spadł, że odleciałam
Choć muszę przyznać, że jem też trochę w ramach eksperymentu bo wydaje mi się, że to ta większa ilość tłuszczu strasznie rozpędziła mi metabolizm - jak pobudka z letargu ale teraz przy braku treningu w ogóle nie ma porównania - fakt, jem dużo, ale rzadziej, nie mam uczucia nieustannego głodu i potrafię myśleć o innych rzeczach



Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-06-10 16:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
chudzinka. Wypocznij na rege i nie jedz za dużo, bo schudniesz

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Powracam!
Przez dwa tygodnie pobiłam chyba rekord w zapuszczaniu się Suplementację rezerwatolu zrobiłam za rok z góry i czeba będzie dużo pokrzywy pić i nerki drażnić żeby wyzbyć się zapasów wody W poniedziałek powrót na siłownię i czas najwyższy chyba zawalczyć z płaskodupiem, galaretowatym przywodzicielem i zrobić sobie nóżki jak z bajki Ciężko będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale słabo tą dietę na masę widzę, dopóki nie przestaną mnie zęby boleć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę tłuszczyku do pozbycia

Następny temat

Dziennik redukcyjny Joasi

WHEY premium