SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad sylwetka, tluszczykiem i poprawienie kondycji fizycznej/podsumowanie str. 39

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 53168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Wow, jakie długie nogi! Powodzonka życzę i jestem ciekawa postępów, bo też mi się te rury podobają W pobliżu mojego domu są nawet zajęcia z tych wygibasów, ale za stara chyba już jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie ma, ze za stara :) Jak mieszkalam jeszcze w Polsce to chodzila ze mna pani lat 60 :) A ubaw jest po pachy, a ile siniakow hoho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Blisko mnie w klubie są takie zajęcia, ale trzeba się zapisywać, bo są tylko 3 stanowiska. No i nie będę kupować karnetu za ileś tam kasy, żeby 4 razy w miesiącu się pokręcić na rurze. Chociaż mój mąż oczywiście jak najbardziej jest za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No oni licza sobie jak za zboze, a do tego u nas to jeszcze niestety kadra instruktorska jesli o to chodzi to jest mocno `taka se` a niestety tutaj latwo o kuku. Moj tez byl za ale okazalo sie, ze myslal o czyms nieco innmy -_-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Szukalam watku, zeby wcisnac to pytanie ale nie znalazlam, wiec napisze tu. Mloce kurczaka, wolowine i wieprzka na zmiane, latam do sklepu jak glupia a mam pelna zamrazarke dzikiej `losiny` Tylko nie mam pojecia jak tego losia kalorycznie potraktowac (jest mielone, lopatka, porcja gulaszowa, cos jak comber, udziec itp itd) liczyc go jak wolowine moze? Tluszczu niby troche mniej ale byla bym zadowolona gdyby udalo mi sie go sklasyfikowac i opisac :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82163
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Obliques: ryba, tran i wszelakie rybopochodne nie wchodzi w gre. Mam silna alergie i ostatni przypadkowy kontakt z ryba skonczyl sie na pogotowiu i adrenalina + sterydy w tylek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82163
http://nutritiondata.self.com/facts/ethnic-foods/9967/2
może ten link do łosia się przyda :)
powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Oooo bardzo fajne, z lenistwa nie poszukalam sama ;) dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę tłuszczyku do pozbycia

Następny temat

Dziennik redukcyjny Joasi

WHEY premium