SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót "emeryta" do formy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6191 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311282
Vexatus
To już się musi pod poważny doping kwalifikować
Tak BTW, wpiszcie sobie w google: "dieta GOMAD" i drugi link od góry pokaże się strona na której można zobaczyć do czego najlepiej się ta dieta nadaje


A ja i tak Marka lubię, i co zrobisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
po to nam firmy odżywkowe ułatwiają sprawę żebyśmy nie musieli pompować galonów mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 178 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1443
No dobra, od tygodnia udaje mi się utrzymać założone 200-210g białka, miskę dokładnie wrzucę jutro. Dość dziwna sprawa, bo przez ten tydzień waga stanęła, ale z brzucha poleciało mi 2cm. Raczej nie wierzę w tym przypadku w rekomp na ujemnym bilansie. Jakieś pomysły? Woda? Perystaltyka się pogorszyła na takiej diecie.

Inne pytanie, nie wiem, czy mi się uda to opisać dobrze, ale nie wiem, czy mogę wstawić filmy z YT z innych serwisów? Po krótce: wzniosy hantli bokiem siedząc. Na jednym z filmów jest mowa, że hantle do wysokości barków i wyżej to błąd, a w innym odwrotnie, że wielu popełnia błąd nie podnosząc wyżej i gość podnosi ramiona gdzieś tak do kąta około 45° w górę... To jak to w końcu jest prawidłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Najlepiej robić w jak największym zakresie na jaki pozwala anatomia, nie puszcza napięcie w mięśniach barku i nie ma dyskomfortu. Przy barkach czasami ciężko doradzać bo każdy ma inaczej ten staw zbudowany. Najlepiej nagraj jak sam robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
Filmy z yt wchodzą wszystkie...

Ale nie sądzę żeby strażnik przepuścił film z konkurencji nawet jak z automatu wejdzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 178 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1443
Właśnie o regulamin mi chodziło
Jak co, to proszę admina o usunięcie i łagodne potraktowanie
Tu informacja, żeby nie unosić wysoko:



Od czasu 0:44

A tu dokładnie odwrotna:



Od czasu 0:43

A w którymś filmów widziałem właśnie, że to wręcz błąd jak się nie unosi powyżej barków (nie umiem teraz tego filmu znaleźć).


Zmieniony przez - Vexatus w dniu 2019-03-17 21:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to ja źle zrozumiałem, myślałem że chodzi Ci o krótkie ruchy gdzie 45st jest pomiędzy tułowiem a ramionami
co do załączonych filmików - wg mnie to są dwa różne ćwiczenia
wg mnie robienie do poziomu jest wystarczające i da się robić większym ciężarem, przez co będzie lepszy bodziec dla mięśni
żeby robić tak wysoko trzeba mieć odpowiednią mobilność w barkach, mi od razu coś przeskakuje jak unoszę nawet na pusto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30571 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131240
Wznoszenie powyżej poziomu barków jest trudniejsze niż wznosy do poziomu.
Sam od pewnego czasu robię wznosy ramion w bok ponad głowę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śpiewać każdy może a biegać?

Następny temat

przywitanie 60+

WHEY premium