SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Tzn., że węglowodany ograniczają działanie johimbiny? Być może. Przy czym pierwszą porcję i tak chyba najsensowniej na pusty żołądek z rana. Drugą przed treningiem. Tak czy inaczej ja z nią wiążę pewne nadzieje :). Na razie suplementuję pierwszy tydzień i wygląda to obiecująco.

Do T3 mam fobię dzięki Aleksowi :) A poważniej to termogeniki mają tą zaletę, że działanie pozostaje jednak pod kontrolą. Potliwość w wielu sytuacjach jest nie na rękę. W przypadku spalaczy intensywna potliwość występuje pod wpływem intensywnego wysiłku. No i czas działania spalacza to kilka godzin pasuje to łykamy nie pasuje ti nie konsumujemy a z T3 to już chyba mus.


Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-02-18 19:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
W skrócie to insulina, która się wydziela po zjedzeniu węglowodanów ogranicza działanie johy. Najlepiej naczczo i węgle po 3-4 godzinach. Na t3 nie mam żadnych odczuwalnych skutków ubocznych, ciśnienie, czy kołatanie serca, jedynie to trochę szybsze tętno i częściej sram.
Pocilem się mocniej i myślałem ze to po t3 ale jak zszedłem i został sam test to potliwość pozostała na podobnym poziomie


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-02-18 21:08:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
A jak sama redukcja. Pełny sukces?


Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-02-18 23:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
U mnie siłownia nie jest na pierwszym miejscu, prowadzę firmę mam rodzinę. Nie wytrzymałbym na np vlcd dlatego podziwiam ludzi którzy dają radę. U mnie taka spokojna redukcja trwała jakieś 8 miesięcy a priorytetem było dobre samopoczucie i chęć do działania.
W ciągu tego czasu z pasa spadło prawie 15 cm a reszta wymiarów wzrosła. Jak mam smaka na fast food czy coś słodkiego to w weekend sobie pozwolę, nawet piwko wypije a w tygodniu trzymam żarcie tak na powiedzmy 90%. Więc przy moim założeniu mogę śmiało powiedzieć ze redukcja się udała. Niedawno znowu rzuciłem fajki i w ciągu 3 miesięcy +4 kg i tylko w dolnej części brzucha-tragedia. A więc przyszedł znowu czas na
Sympatyczną delikatną redukcję.

Wczoraj wieczorem poszedł pierwszy strzał propa. Żona zawsze mnie pika w dupe ale mamy ciche dni więc zrobiłem samemu w udo i dzisiaj nóżka boli


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-02-19 10:33:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No to długo nie wytrzymałeś bez testo, ale skoro żona focha strzeliła to nic dziwnego ;)

Szczerze to ja mam jeszcze bardziej luźny stosunek do diety niż Ty. Aż dziwne, że są efekty, ale są :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
kosta83


Wczoraj wieczorem poszedł pierwszy strzał propa. Żona zawsze mnie pika w dupe ale mamy ciche dni więc zrobiłem samemu w udo i dzisiaj nóżka boli



Kosta83 sprobuj samemu iniekcje w poslad - nic trudnego

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mięsień się przyzwyczai i będzie ok

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Aleks
kosta83


Wczoraj wieczorem poszedł pierwszy strzał propa. Żona zawsze mnie pika w dupe ale mamy ciche dni więc zrobiłem samemu w udo i dzisiaj nóżka boli



Kosta83 sprobuj samemu iniekcje w poslad - nic trudnego


Raz robiłem sam w poslad na stojąco przy lustrze i poszła struga krwi aż do kolana wiec mam opory.
Mnie kluje żona i jak zobaczyła ze sam sobie zrobiłem w udo to powiedziała że możemy ze sobą nie rozmawiać ale strzała mi przecież zrobi bez gadania więc chyba to lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Może to będzie pierwszy krok do pohednania, interesujące, skutki uboczne testo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
kosta83


Raz robiłem sam w poslad na stojąco przy lustrze i poszła struga krwi aż do kolana wiec mam opory.
Mnie kluje żona i jak zobaczyła ze sam sobie zrobiłem w udo to powiedziała że możemy ze sobą nie rozmawiać ale strzała mi przecież zrobi bez gadania więc chyba to lubi


To sie nazywa prawdziwa milosc w potrzebie drugiej polowki sie nie zostawia z problemem
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium