SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Ja bym dał samo prolo 200mg e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No właśnie. Różne źródła podają różny okres półtrwania enantanu (a w ulotce nie napisali wcale;)). Konkretnie to 5 -10 dni. Tak sobie pomyślałem, że dobrze by było zsynchronizować iniekcje z okresem półtrwania to by było bardzo stabilne stężenie. Przy czym e4d prowadziłoby do bardzo delikatnej kumulacji (może to dobrze?). Zamianę robię nowym roku.

Zastanawiam się też nad inną kwestią. Chodzi o wpływ na samopoczucie psychiczne, a konkretnie na poczucie "powera", inaczej mówiąc "Good mode"-a płynące z odczuwania witalności, energii, pewności siebie, itp., które podobno najbardziej odczuwalne jest przy krótkich estrach. W sumie to w omce jest (m.in.) 30 mg propionatu, to jakby toto zapodawać co dwa dni... żartowałem to by było dla mnie za dużo. Ale poruszona kwestia jest interesująca w sensie prawda czy mit? No bo jesli już koksować to lepiej z większą fantazją niż z mniejszą. Jest w ogóle jakiś propionat apteczny? Testosteronum propionicum JELFY chyba już nie ma w obrocie.





Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-12-18 23:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Nie ma propa w aptece. Ome żeby wykorzystać wszystkie estry czyli między innymi odczuć tę witalność w pełnym zakresie powinno się bić co 2 dni. U mnie ta sama dawka testa tygodniowo bita dwa razy w tygodniu bardziej się sprawdziła. Mniejsze wahania stężenia syfy lepsze samopoczucie cały czas na równym wysokim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Aktualnie jestem na cypio, dece oraz masterze enan - wszystko wbijam w jednej strzykawce co 3,5 dnia (poniedzialek rano i czwartek wieczorem) nie odczuwam zadnych wahan stezenia
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No to skorzystam z doświadczeń kolegów

Oczywiście w zakresie częstotliwości podawania enantanu. Bo co do asortymentu "suplementacji" to testo zaspokaja moje potrzeby w 101%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No więc Prolongatum, bardziej mi odpowiada niż Omka, choć to pewnie kwestia dawki testo (przeszedłem z 250mg ew omki na 400mg ew prolo). Bardziej odpowiada = lepszy power.

Dietę i treningi trzymam. Przy okazji pochwalę eksperta Karola, trafia w moje gusta. Np dzisiejszy trening. Wiosłowanie sztangą (plecy, ale i m.in. biceps), podciąganie (plecy ale i m.in. biceps), martwy ciąg (multifunkcjonalne ćwiczenie które stało się jednym z moich ulubionych bo przyjemnie daje popalić, powiedzmy, że plecy), później kaptury, i dwa ćwiczenia na biceps. Jak dla mnie czysta poezja, której samemu nie chciało by mnie się układać ;)

K...a gdyby jeszcze nie ten brzuch w sensie fat na nim. W zasadzie nie bardzo wiem czego chcę. Obwód w pasie przez dwa miesiące spadł o 3-4 cm, ale dalej jest zdecydowanie za duży, w biodrach spadło o 2 cm, w klatce + 6cm, biceps +1 cm. Waga!!! Ani drgnie. Dwa miesiące temu było 94 kg i dzisiaj jest 94 kg. Mało tego byłem kilka dni na nartach, wróciłem z zakwasami w nogach i w luźnych portkach, chop na wagę myśląc, że bedzie góra 90 a tu 95! kg (wieczorem, następnego dnia rano zaczarowane 94 kg), mało sie nie popłakałem W sumie to uwierzyłem, że na deficycie kalorycznym masy się nie zbuduje, więc nastawiłem się na spadek wagi a tu doopa.

Nawet bym nie pisał gdybym nie sprawdził diety. Tutaj całkiem mnie zaskoczyło i pomyślałem, że może ktoś coś doradzi jak ruszyć z tym fatem i wagą w dół (hooj z mięśniami). No więc dietę trzymam na oko. Ekspert Łukasz zapodaje rozpiskę a ja na oko trzymam KCAL i składniki makro, taka poglądowa dieta, z tym, że jak nie jestem głodny (czytaj jak jestem zabiegany to pomijam niektóre posiłki lub zastępuje je kawą (czarna espresso 3ed). Sprawdziłem na kalkulatorach i stąd mój wpis z prośbą o radę co jeszcze mogę zrobić. Testo mam odstawić żeby schudnąć konkretnie czy co ???

Rozpiska dietetyka:
- KCAL: 2 319
- białko: 130 g
- węgle: 255 g
- tłuszcze: 87 g

Moja konsumpcja z dnia dzisiejszego (reprezentatywna dla innych dni)
- KCAL: 1 621
- białko: 102 g
- węgle: 169 g
- tłuszcze: 60 g

Kalkulator:
WSKAŹNIK BMR - 1973 kcal
ABY UTRZYMAĆ WAGĘ - 3403 kcal
15% białka: 510 kcal = 128 g
55% węglowodanów: 1872 kcal = 468 g
30% tłuszczu: 1021 kcal = 113 g


Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-01-05 22:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jak dla mnie za malo jesz i organizm sie nastawil na oszczedne gospodarowanie energia lub droga sprawa masz wysoki poziom E2. Dorzuc kalori na 0 i z tego momentu startuj. Potem sukcesywnie obcinaj kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
OK, być może, ale jak odczuję głód to jem, dla mnie 5 posiłków dziennie to za dużo w sensie za często, nie czuję głodu nie jem, czuję jem i wychodzi 3-4 posiłki ed, stąd ten deficyt w stosunku do rozpiski dietetyka. W każdym bądź razie nie głodzę się, jak się organizm domaga to dostaje papu.

E2 ostatnio badałem 3 tyg. temu - pod górnymi widełkami (1/2 exe ew).



Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-01-05 23:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wlasnie organizm sie nie domaga kcal bo je oszczedza z kazdego posilku. Aby palic tluszcz musisz zaczac od nakrecenia metabolizmu. Potem stopniowo obcinasz kcal i organizm pobiera energie z tluszczu myslac ze zaraz dostanie kolejna dawke energii. Po krotce nie spalisz tluszczu jesli nie bedziesz jadl odpowiednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No dobrze ale jak organizm ma oszczędzać kcal skoro jego BMR wynosi 2 000 kcal a dostaje 1 600 kcal i nie ma możliwości siedzenia cały dzień na kanapie? Mówią, że z pustego i Salomon nie naleje. W sumie żaden problem dorzucić ze 2-3 jajka na zmianę z jakąś rybą czy mięsem + warzywa, tylko czy rzeczywiście to coś da?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium