SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aleks
explorator


zwiększenia z uwagi na plan czasu 1 trningu z 1 h do 2 h problemów z regeneracją nie ma.




Jesli ma to byc redukcja to zwiekszylbym intensywnosc treningu.
Ja osobiscie bedac na redukcji mieszcze sie czasowo do 1 godziny z treningiem.
dokladnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Z moim planem i dla mnie nie da rady. Weźmy dla przykładu "najłatwiejszy" dzień. Rozgrzewka trucht 10 minut + na koniec następne 10 minut (w praktyce na koniec 10 minut trucht i kilka minut spacer dla uspokojenia tętna. No więc bieżnia 25 minut. Nogi - 4 ćwiczenia, barki - 3, brzuch- 2. Razem 9 ćwiczeń każde po 4 serie, każda seria po średnio 12 razy (każde ostatnie dwie do wyczerpania (chwilowego). Odpoczynek pomiędzy ćwiczeniami to glownie zmiana ćwiczonego mięśnia. Razem daje to 432 powtórzenia + odpoczynek + bieznia. Tutaj zmieszcze sie w 1.5 h. Ale przy innych partiach miesni i ciczeniach ktorych nie znalem i dodatkowo musze opanowac technike to czas sie wydluza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Ja podczas redukcji stosuje serie laczone: na duze grupy miesniowe - 3 cwiczenia na mniejsze 2 cwiczenia i tym samym intensywnosc jest mega wysoka.
Jednakze Ty trenuj wedlug planu rozpisanego przez trenera,on dobrze wie co dla Ciebie aktualnie jest najlepsze

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Mnie przede wszystkim te min. 1,5 h odpowiednio relaksuje.

Ale hooj z tym. Gorzej, że ciemna strona ciemnej strony mocy może być mniej pociągająca niż po prostu ciemna strona mocy.


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...









Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-12-05 00:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Stosowanie saa to nałóg i to bardzo silny...
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Aktualizacja,

5 tydzień na omce 250mg e6d.

Pas - 2 cm, biceps (tak dla przykładu) +1 cm. Ćwiczenia trzymam wzorowo. Dietę mniej, co nie znaczy, że wcale, kalorie w miarę, gorzej z "czystością".

Badania z 3 tygodnia


i z 5 tygodnia


PLany + prośba o komentarze.

Prolaktyna zleciała po 1,5 tabl. Dostinexu podane w 4 tygodniu (co daje jakieś 3/4 tabl. Cabaseru) i na razie o prolce zapominam.

Estriadol - 2 tabletki w Etadronu w 5 tygodniu. Nie widzę różnicy pomiędzy trochę nad górnymi widełkami a w widełkach. No ale, że nie chciałbym zastąpić lipomastii (jest tu troczę autorionii) ginekomastią to tą połówkę exe do każdej iniekcji będę dokładał. Następne badania za jakiś miesiąc.

Testosteron się rozkręcił.

W przyszłym tygodniu hcg, w następnym chcę spróbować dołożyć prolongatum (enantan testosteronu) 100 mg e6d. Być może jak mi się skończy omka przejść na samo prolongatum 300 ml e5d. No a że nie grzeszę cierpliwością to myślę nad Novothyral (100 μg T4 + 20 μg T3) na 6 tygodni w szczycie 2 tabl. ed.

Jak wspomniałem proszę o uwagi, komentarze, sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Widac ze wszystko masz pod kontrola to tylko trzymac kciuki aby tak dalej i aby miska byla bardziej "czysta"
Hormony tarczycy na tym etapie podarowalbym sobie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Dzięki. Pewnie się wstrzymam, chociaż ta redukcja to potrwa wiele miesięcy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Na symym testo FAT tez poleci ale jak już bardzo chcesz to min 40 tego t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
He,he. Szczerze to co dziennie zaważam błędy w żywieniu. Konkretnie zdarza się, że w praktyce górę biorą nawyki a nie dieta. No ale wprowadzam korekty więc w końcu miskę dopnę, żadne nawyki nie będą mi tu "robić koło pióra"

Natomiast to T3 faktycznie kusi. Niektórzy trzymają się szlaku lubiąc czasami go skrócić (ale i urozmaicić) korzystając ze "ścieżek" które szlakiem nie są ale na dokładniejszych mapach są zaznaczone. To taka refleksja nawiązujaca do wędrówek wysokogórskich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium