SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Z drugiej strony nie chwal słońca przed końcem dnia i kobiety za..., eee nieważne. Miejmy nadzieję, że do bolącego uda nie dołączy bolący poślad ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Aleks
kosta83


Raz robiłem sam w poslad na stojąco przy lustrze i poszła struga krwi aż do kolana wiec mam opory.
Mnie kluje żona i jak zobaczyła ze sam sobie zrobiłem w udo to powiedziała że możemy ze sobą nie rozmawiać ale strzała mi przecież zrobi bez gadania więc chyba to lubi


To sie nazywa prawdziwa milosc w potrzebie drugiej polowki sie nie zostawia z problemem

Hehe u mnie też tak jest nic nie mówi tylko bije . Bo wie że po awanturze i tak jest sex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
explorator
Z drugiej strony nie chwal słońca przed końcem dnia i kobiety za..., eee nieważne. Miejmy nadzieję, że do bolącego uda nie dołączy bolący poślad ;)


Wcale jej nie chwale tylko pisze, że lubi wbijać we mnie igły :)
Udo standardowo jak po propie pierwsze strzały czuć przez dwa dni a potem mija. Ostatnio bilem cypio tej samej firmy i nawet po dwóch miesiącach bolało a bilem 125mg 2xweek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Muszę moja nauczyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Czy można zostać zbanowanym za zdjęcie sylwetki??? Zaraz się przekonamy.

Pierwsze zdjęcie z końca grudnia, kolejne aktualne czyli koniec lutego. I proszę się nie pytać jak można się tak zaniedbać albo brać się za testo w takim stanie bo raz, że nie wiem, dwa, że do przeszłości przywiązuję małą wagę. Co nie znaczy, że jestem dumny z teraźniejszości. Po prostu przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, pozostaje chwila obecna. Przy czym przyszłość wynika z teraźniejszości i na przeszłość postrzegamy pod wpływem teraźniejszości (tutaj mało się interesujemy).

Co dalej doprawdy nie wiem. Pas na chwilę obecną już - 12 cm, waga + 3 kg, nadwaga jak była tak jest (182 cm vs 97 kg, wychodzi 15 kg nadwagi). Cóż pożyjemy zobaczymy

Ale gdyby ktoś miał sugestie ciągnąć testo, porzucić, czy jakiekolwiek inne to chętnie poczytam. Pierwszy miesiąc szła omka pewnie średnio wyszło 250 mg co 6 dni. Drugi prolka 200 mg pon, czw. Teraz znowu omka 250 mg pon. czw., ale zredukuję ją na e5d. Zdrowotnie ok.chociaż testo + johimbina + spalacz + kilka filiżanek ulubionego espresso odbija się na tętnie (na ciśnieniu już nie).










Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-02-26 13:46:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Lecieć dalej. Dodać t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Całkiem spoko progres ale widać też że w młodości siłownia nie była twoim priorytetem .Nie mniej doceniam wysiłek bo wiem że po 40 jest ciężej wiem po sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Na razie odstawiam johimbinę. Po dwóch tygodniach pojawiły się sajdy, typu podwyższone tętno, no i pobudzenie współczulnego układu nerwowego na dłuższą metę, jak dla mnie, jest męczące. Szkoda bo trochę w pasie przez te dwa tygodnie spadło. W tych spalaczach/stymulantach to cholera wie co siedzi to może i zdrowiej T3, kto wie. Ja dam sobie jeszcze czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Poczekalbym jeszcze z decyzja o wlaczeniu T3, na razie redukcja jest widoczna wiec ciagnij dalej

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No to lecę dalej tę redukcję charakteryzującą się brakiem utraty wagi Nie ma wyjścia wywalam wszystkie proste ww, tzn. te z żywności przetworzonej, no bo bez przesady ;). Tak trochę z doopy pojawił się mały problem z retencją to mam przynajmniej motywację. Z tym wysiłkiem to bym nie przesadzał, subiektywnie rzecz biorąc uwzględniając i suplementację i premię początkującego (początkującego treningi z należytym zaangażowaniem ) to bardziej przypomina zabawę niż wysiłek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium