SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No właśnie, przy czym ściśle rzecz biorąc np. kolejny cykl

17 dni od ostatniej iniekcji prolongatum jest OK. Na wczorajszym treningu robiłem przysiad ze sztangą na karku, wyciskanie sztangi na ławce prostej, podciąganie szerokim chwytam, uginanie przedramion ze sztangą i wyciskanie francuskie. Do czego zmierzam. Poza uginaniem przedramion i wyciskaniem francuskim (ból nadgarstka od zarzucania hantli w poprzednim mikro cyklu treningowym, gdzie tych hantli było mnóstwo) , wszędzie zwiększyłem obciążenia treningowe. I tak w przysiadach dodałem 10 kg i z nowym maks. obciążeniem treningowym zrobiłem ostatnie dwie serie, bez modyfikacji objętości. Wyciskanie na prostej - zrobiłem 4 serie z dotychczasowym maks. obciążeniem treningowym, stosowanym poprzednio w ostatniej, jednej serii. Przy podciąganiu zmniejszyłem odciążenie i poszły 4 serie z nowym maks. obciążeniem treningowym. Musi być jakaś forma dopingu psychiczna się włączyła, czy co. Gorzej jedynie z regeneracją, do południa nie mogłem wejść na obroty, ale wieczorem czuje się w pełni zregenerowany.

Przy okazji w artykule "Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni" w pierwszym zdaniu stoi, że trening siłowy to przerzucanie kilku ton obciążenia tygodniowo. Cyba w dniu treningowym , bo u mnie początkującego w średnim wieku, w ostatnim treningu wyszło 6 720 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Wbijasz teraz hcg? Jeżeli tak to normalne że czujesz się dobrze. Ja teraz jestem na clomie i nolvie i nie jest już tak kolorowo ale się trzymam. Lykam tongkat Ali i Na dniach wrzucę proviron na lepsze samopoczucie. Dużo zależy od podejscia. Jeżeli chodzi o trening to może nie bije rekordów ale nie schodzę z ciezarow. regeneracja i chęć do życia spadla ale to wiadomo.
Trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No tak. Wyniki po 13000 j.m sztucznego hcg, pozostało drugie tyle do wbicia.

Aha, dzięki Kosta i też miej się dobrze na i po odbloku







Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-12-01 19:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Widac ze jadra zareagowaly prawidlowo dalbym juz teraz clom z nolva.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Podając, na cyklu, regularnie (w miarę, średnio co jakieś 5 tygodni) HCG, czułem za każdym razem, że jajka reagują pozytywnie (wzrost witalności i libido, pomimo wbijanego testo). Tyle, że z czasem siła obserwowanej odpowiedzi ciała na hcg była coraz mniejsza, ale ciągle była. Ostatnie prolongatum było 20 dni temu. Ovitrelle (6500 j.m. w ampuło strzykawce), lecę dopiero 9 dni, przy czym wbijam "autorsko" ampułkę w dwóch kolejnych dniach, odstęp 5 dni i następną ampułkę. Badanie robiłem dzień po wbiciu drugiej ampułki. No i jeśli wbicie jeszcze dwóch ampułek nie będzie miało wpływu na możliwości odbloku przysadki mózgowej ??? To wolę polecieć sztuczne hcg do końca ( w końcu co się towar ma marnować ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Możesz sobie zostawić na kolejny cykl
Po co wbijać dalej jak już jądra zareagowały i poziom testa znacząco się podniósł.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
wchódz na sermy
wiecej nie zawsze znaczy lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
a lepsze bywa wrogiem dobrego

Na następny cykl OK! lepsze to, niż na następny odblok po nieudanym odbloku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Ja bym jeszcze jedną paczkę hcg wbił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
J.w. - Aleks i Dejvid.
Dobrze mi się to wszystko czytało, gratuluję zawziętości i fajnie,że wszystko opisujesz krok po kroku. Z 12tyg zrobił się rok... Chyba czas na sermy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium