SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Cześć,

Mój poziom testosteronu to 500 ng/dl. Wiek 44 lata. Więc w czym problem? Z regeneracją. Normalnie nie idzie ćwiczyć więcej niż raz, góra dwa na tydzień. No więc spróbowałem z Onadrenem wychodząc z załozenia, że starszemu panu też coś się od życia należy ). Po tygodniu od pierwszej iniekcji poziom testeronu skoczył o 100% (1 000 ng/dl) i gdybym miał czas to mógłbym spróbować ćwiczyć nawet codziennie. Czyli organizm zareagował bardzo dobrze. I teraz pytanie utrzymywać poziom testorenu w oklicach górnej normy (iniekcja 1 ml Omnadrenu co 2 - 4 tygodni, w zalezności od wyników badań) czy iść za ciosem (przy czym lepsze bywa wrogiem dobrego) i kłuć dupsko co tydzień?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
Może i racja. Przekonałeś mnie ;) Wcześniej nie sprawdzałem, jakie są dawki terapeutyczne i przez jaki okres czasu są stosowane. Zrobię tak samo, cwiartka cabasera na 2 tyg (tyle na cyklu było/jest ok) i do tego co miesiąc badania. Poleczę się tak z 5 miechów, potem odstawię i będę kontrolował dalej. Ale może po odbloku jakimś cudem poziom prolki wejdzie w widły i tam już pozostanie... Zobaczymy. Powodzenia i dawaj znać, jak to wszystko będzie u Ciebie przebiegać.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-03-18 15:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ale ta omke ci lekarz zapisal czy sam sobie to rozkminiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Nie no do lekarza to nie bardzo z czym miałbym iść. Sam rozumiesz. Panie doktorze czuję się zmęczony. A kiedy. No po ćwiczeniach na siłowni ;). No dobra mógłbym dodać, że przez dwa czy trzy dni, ale mimo wszystko.


Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-18 18:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to dawka tak naprawde zalezy od ciebie czy chcesz poprostu czuc sie dobrze i poprawic komfort zycia czy chcesz zajac sie budowaniem masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
poprosimy tak jak wszyscy-ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
A co to za "choroba" z tymi ankietami, jak się rejestrowałem to wypełniałem już jakąś. No dobr wypełnię kolejną, ale pod warunkiem, że nie bedą musiał podać numeru karty kredytowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
taki mamy regulamin tego działu bo to specyficzny dział
kartę na priv


1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Ankietę obowiązkowo należy wypełnić w całości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Jezu, łodzianinie1, mój rekord w wyciskaniu to 95 kilo, poszło na lekkim kacu kilka razy pod rząd, tyle, że wówczas miałem 18 lat, później nie miałem czasu na siłkę (latałem za dziewczynami), a ostatnio kompletnie mnie to nie interesuje (kombinuję jak zrzucić brzuch - zeby móc znowu "latać za dziewczynami), a martwy ciąg mnie się kojarzy z zestrzelonym odrzutowcem ))


@warezz
Jakby pochylić się nad tematem to nie musi być takie proste. Pierwsza sprawa to czy utrzymywanie "sztucznie" poziomu testosteronu na górnej granicy normy blokuje czy nie - przeglądnąłem to forum i zdania sa podzielone. Druga kwestia - wiadomo, że lepiej mieć dobre samopoczucie i fajną sylwetkę, a jakby do tego doszło zwiększenie kondycji i ogólnej wydolności "to w ogóle", niż tylko dobre samopoczucie (to można sobie zapewnić nawet przez medytację czy rozważania filozoficzne, ale pozostaje kwestia "ceny", znaczy się późniejsze wstrzykiwanie specyfików z siuśków dam w ciąży i zażywanie syntetycznych estrogenów blokujących naturalne estrogeny - mimo, ze brzmi dziwacznie - jest do przeżycia, pytanie czy (typowo, bo wiadomo, ze nietypowo to możliwe jest wszystko) należy liczyć się z czymś jeszcze. No właśnie chodzi o blizsze informacje. 250 mg testosteronu (1ml Omnadrenu) na tydzień wystarczy (więcej i tak nie wezmę ale wiedzieć warto), hch i clomid (czy coś podobnego) brać (tylko?) po odstawieniu testosteronu, a może tymi 250 mg na tydzień przez np. 10 tygodni to w ogóle nie ma się co przejmować?


PS wpisuje szeroki uśmiech : ) ) a pjawia się znaczek o kurva, muszę to ogarnąć



Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-18 18:55:21

Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-18 18:56:50

Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-18 18:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
jeśli twoim celem jest poprawa komfortu życia ogólnie i jakas tam poprwa sylwetki nie szalał bym z dawkami , zostań na 250 mg co 14 dni
i później będzie się myślało
masz czas na zmianę decyzji zawsze , sam zobaczysz z czym to się je
kontroluj co jakiś czas badania i tyle
jak coś pisz tutaj zawsze podpowiemy jakie badania itd. jak by się coś działo niepokojącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
OK, brzmi rozsądnie, tyle, że raczej wiadomo jak to się skończy (apetyt rośnie w miarę jedzenia), więc na co czekać? To tak półżartem, półserio. Dobra idę na siłkę ; ) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
jak już wdepniesz to zostaniesz
a na poważnie w naszym wieku z testa syntetyka mamy dużo uciechy
ogólnie ja nie planuje już schodzić z testa bo wiem jak by się to skończyło
tylko cykl-mostek-cykl-mostek
ty na razie nie zaprzątaj sobie głowy zobaczysz jak organizm będzie reagował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

Wiecej