SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Badania 5 dni po 3 strzale. Żadnych z podanych negatywnych skutków podwyższonego estradiolu nie odczuwam. Wiem, że to tylko podwyższony poziom a nie za wysoki. Przy czym tendencja jest rosnąca 66 pg/ml vs 55 pg/ml w ciągu dwóch tygodni.

Mam Dostinex to jest 0,5 mg Cabrgoliny e tabl., Cabaser ma chyba 1 mg. Wyjdzie do następnych badań na jedno, tylko dostinex w mniejszych i bardziej rozciągniętych w czasie dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
U mnie pół tabl cabaseru czyli 0.5 mg zbiło prolaktyne z podobnego do twojego poziomu do połowy normy. Jeżeli celem jest redukcja to wrzuciłbym exe jeżeli nie to się wstrzymaj. Badania robisz regularnie wiec jeśli poczujesz jakieś symptomy wysokiego estro(to co pisałem wczesniej+ spadek libido czy kłopoty z erekcją, zalanie mimo dobrej diety ) wtedy będziesz działał. Do poziomu 80 moim zdaniem nie powinno być źle choć ja akurat przy twoim poziomie juz bym czuł suty a niektórzy mają 5xnorma i nic się nie dzieje. Omke masz z apteki tzn. Osobiście ją tam kupiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Dopóki mogę to kupuję tylko środki dostępne w obrocie aptecznym i kupuję osobiści.

Z carbgoliną szalał nie będę, Extemaesanum tylko wyprubóję jak to jest z niżdzym estriadolem.

Trening eksperta Karola trzymam w 100%, dietę eksperta Łukasza w mniejszym procencie. Z braku czasu czasem ratuję się odżywką białkową lub na sYbkie śniadanie albo przed treningoem polskim żeń szeniem czyli płarkami owsianymi (ja toto akceptuję akurat w postaci szejków na mleku z dodatkiem owoców).

Piję wodę jak poj...ny. i tak sobie myślę, że te mięśnie z wody będą czy to słowo na r, czy jeszcze coś innego. Cóż brak doświadczenia, pożyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Od picia wody retencji nie będzie, od chvjowego żarcia juz bardziej. Ale przynajmniej jakość życia na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Nie no piszą nawet, że wysokie nawodnienie komórek to jedna z podstaw anabolizmu a niskie katabolizmu. Także spox.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Tytułem wymiany informacji. Ekspert Łukasz Dietetyk twierdzi, że w moim przypadku nie ma sensu budować masy mięśniowej. Jest sens redukować tłuszczową z BF ok. 30% do 15% i później zabrać się za masę mięśniową. Na opinię eksperta Karola czekam, ale zakładam, że będzie ona zgodna. Dieta redukcyjna to jakieś 1 800 kcal (mogę do tego odżywki białkowe, bcaa, wit d3 i omega 3). Ta kaloryczność nie specjalnie koresponduje z Waszymi zaleceniami co do miski i omki.

No ale przed omką to męczyłem się nawet spożyciem obiadu (dokładnie to trawieniem ). To tak pół żartem. Organizmowi podoba się regularne odżywianie więc co tam spróbuję mu iść na rękę . Pytanie do tutejszych ekspertów czy w takiej sytuacji można zoptymalizować w jakiś sposób omkę aby coś jednak przybrać na masie mięśniowej z jednoczesną redukcją fatu, zamienić na jakiś inny estr (nie mix), czy coś takiego


Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-28 15:21:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Albo masa albo redukcja,jak chcesz budowac mase na ujemnym bilansie kalorycznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No właśnie jak? Jeżeli najlepiej spalają się węglowodany, nieźle tłuszcze, te potrzebują ok 4 kcal aby otrzymać 9 kcal o ile pamięram z gramu fatu, białko daje taką samą kaloryczność co jest potrzebna do spalenia danej jednostki. No to samo się nasuwa zwiększenie podaży białka i pomoc w jego przyswojeniu (odżywki) przy zachowanej ujemnęj kaloryczności. Ciekawe co na to Łukasz Dietetyk ) Chociaż najważniejsze co na to organizm, czy okaże się "smart", w sumie to ja dla niego coś zrobiłen, zacząłem ćwiczyć regularnie, odżywiać się regularnie, stymuluję staruszka omką, kopię w necie szukając jak by mu tu jeszcze dogodzić, fakt po latach intensywnej eksploatacji, ale lepiej późno niż wcale.

Może jeszcze jakiś pomysł?

edit!

Uff. Doczytałem. Niedobór kaloryczny daje sygnał do redukcji wagi. Mięśnie co prawda nawet w stanie bezruchu konsumują jakieś tam kalorie. Ale o mięśnie zadbają sygnały które pochodzą od suplementu pod nazwą omka, no i sygnały z treningu anabolicznego. Hmm...


Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-28 18:29:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
kamilplnk
Albo masa albo redukcja,jak chcesz budowac mase na ujemnym bilansie kalorycznym?


Znalazłem bardziej sensowną niż moje widzi mi się odpowiedź na powyższe pytanie:


1. Głównym zadaniem treningu siłowego podczas redukcji jest rozbudowa lub utrzymanie mięsni i wiążąca się z tym ich regeneracja (wymajająca nakładu energii).

2. Trening najbardziej promujący wzrost masy mięśniowej daje nam największą szansę na utrzymanie (lub rozwój) masy mięśniowej podczas diety redukcyjnej (deficyt kaloryczny) z uwagi na "podkreślanie" znaczenia mięśni dla organizmu, oraz pośrednio wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej zwiększając zapotrzebowanie na kalorie niezbędne do regeneracji i budowy.

3. W takcie diety redukcyjnej deficyt kaloryczny (mniejszy lub większy) jest zwykle stale obecny, cały czas wysyłasz do organizmu sygnał aby zmniejszał masę ciała. On pozbywa się nie tylko tłuszczu ale także mięśni... jeśli ich nie używasz. Jedynym sygnałem dla organizmu aby zachować mięśnie jest stymulacja treningiem siłowym (im bardziej pro anaboliczny trening tym silniejszy sygnał, że mięśnie są potrzebne). I tutaj dochodzimy do zasad ćwiczeń, które rozgałęziają się na te dla stosujących środki hormonalne i na te dla niestosujących, ale to już osobna historia.


Zmieniony przez - explorator w dniu 2016-11-28 20:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Śmiało redukuj na omce. Dopiero zacząłeś regularnie ćwiczyć. Jak miska będzie dopięta to może wyjść z tego coś na styl rekompozycji. Ja osobiście bym zamienił ome na prolongatum bo na mixie wywala mi estro ale u ciebie wcałe tak być nie musi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium