SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla chłopaka młodego duchem ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Wszystko zmierza w dobra stronę. Wytrwałości życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
No prosze, dobry progres

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Dzięki za motywację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Przychodzi Therese Johaug do swojego trenera i mówi. Trenerze ja już nie chcę brać tych sterydów. Ale dlaczego Teresko, tak ci dobrze szło, masz takie dobre wyniki. No bo mi rosną nowe włosy. Ale gdzie Teresko, na nogach? na piersiach? Może coś zaradzimy. Nie trenerze, na jajkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
No więc zszedłem w pasie poniżej 100 cm. Kto wie jeszcze ze dwa miesiące i mogę brać się "oficjalnie" za doping

Póki co znowu Omka leci.

Zmiany w przeciągu ok. 3 miesięcy
Pas: - 10 cm
Biodra: - 5 cm
Klatka: + 5 cm
Biceps: + 2,5 cm
Przedramię: + 1 cm
Udo: + 1,5 cm
Łydka: + 2 cm
Waga: na chwilę obecną + 2 kg, było nawet + 4,5 kg i - 1 kg, czyli wahania wagi od min. do max. 5,5 kg, to chyba sporo. Generalnie trzymam dietę redukcyjną, ale czasem nie trzymam w sensie dokładam kcal, a czasami ostro je ścinam. Niestety nie ma w tym planu. Np. byłem na dwóch kilkudniowych wyjazdach na narty (śmiganie całodniowe) to jakoś tak naturalnie pasowała mi dieta mocno redukcyjna. Po powrocie jestem lekko zmęczony i nartami i dietą do wcinam z tydzień przynajmniej na zero albo i na plus. I tak jakoś improwizuję na bieżąco.

Aha, obciążenia treningowe + 50% i większa intensywność (szybkość) treningu. Póki co strefa samych zysków, strach pomyśleć co będzie jak przyjdzie płacić rachunek

Ponadto wypróbowałem ECA opartej na efedrynie iniekcyjnej i szału nie było. Znaczy się samopoczucie mi odpowiada, koncentracja, skupienie, ostrość samopoczucia psychicznego jest całkiem miła ale efekt redukcji wagi niezauważalny. Odwrotnie z johimbiną. Odczucia bardziej somatyczne i niespecjalnie przyjemne, jakieś takie wewnętrzne drżenie (ale to drobiazg), natomiast to rzeczywiście działa. Do tej johimbiny Animal Cuts, który to się już kończy i teraz czy ktoś, coś może polecić, bo chciałbym wypróbować jakiś inny spalacz? Znaczy nie uważam, ze ten Animal Cuts jest zły ale może jest coś lepszego? A może mimo wszystko jakąś ECA z labu na naturalnych ekstraktach + johimbina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
http://m.sfd.pl/11_składkowy_test_przed_treningówek__zapisy_-t1141488.html

Zapisz się do testu pw i spalaczy. Tam napewno będzie coś działającego


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-02-18 07:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
explorator to wszystko idzie w dobra strone, trzymaj tak dalej


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-02-18 10:04:47

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Dzięki! Kosta, takie testy to nie dla mnie. Nie mam odpowiedniej dawki cierpliwości i czasu na obserwacje. Już wybrałem następny po Animal Cuts spalacz - INNOVATIVE LABS Hell Fire. Tyle, że trudno dostępny. Tam gdzie kupuję (w normalnych cenach) pojawił się na dwa dni i się wyprzedał. Z drugiej strony to nawet taka swoista rekomendacja. No i już znalazłem coś co wspomaga u mnie realnie redukcję - tj. johimbinę (Hades).


Zmieniony przez - explorator w dniu 2017-02-18 10:18:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Na dniach zaczynam redukcję propozycje i t3 i na koniec chce wrzucić johe. Pamiętaj ze johe stosuje się bez węglowodanów

Hell fire sam nie stosowałem ale słyszałem ze działa dobrze


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-02-18 16:30:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural, łysienie, finasteryd.

Następny temat

Niski testosteron, złe samopoczucie

WHEY premium