SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki-kreatyna

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2064
siema mam pytanie czy jak robię same pompki a6w i parę ćwiczeń na nogi to czy mogę brać kreatynę lub inne odżywki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
jak chcesz brać kreatyne to po to aby polepszyć wchlanianie supstancji. Już lepiej załatw sobie jakąś siłkę. A do samych pompek kreatyna nie opłaca się;)

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2417
nie opyla się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2064
czemu niby się nie opłaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17687
Nie opłaca Ci się... Mój kumpel robił pompki podciąganie na drążku i brał kreatynę i po miesiącu urósł mu tylko brzuch

Pain is temporary,pride is forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo nie cwiczysz calego ciala, nie masz diety i zmarnujesz potencjal 1 cyklu, ktory jest zawsze najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
zapisz się do tego na siłownię lepiej...
chyba że zależy Ci głównie na pompkach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2064
zbieram na ławkę i na gryf to w tedy może zacznie się opłacać brać kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3538
Kreatyne oplaca sie brac po minimum 6-8 miesiacach i najlepiej wtedy kiedy przyrosty staja sie malo widoczne.

Pare latek temu bralem krete i w sumie nic mi ona nie dala :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
hmm kreatyna przy pompkach jak dla mnie srednio dobry pomysl kase ktura miala isc na odzywki wes na jakis sprzet pocwicz jakies 4 - 6 miesiecy i wtedy aha i jakas dieta by sie przydala zalezy na cim ci zalezy jak sie domyslam na masie poczytai troche na 100% cos bedzie ciekawego.
1

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9131
do Nihil85, pare latek temu brałeś krete a ćwiczysz 4miechy i w tym miech przerwy ? o_O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3538
Nie, krete brałem jeszcze wczesniej (nie patrzyc na profil bo jest od kwietnia tego roku, albo maja ;p ). Prawie na samym poczatku z silką co wg mnie bylo duzym bledem i stracona kasa.

Teraz cwicze juz 5 miesiac prawie bez przerwy, oczywiscie dieta z nadwyzka kaloryczna. Jade bez tego typu supli oprocz mass xxl po treningu tylko.

Kiedy brac kreatyne to pisali w dziale z suplementami lub gdzies na forum i jak pisali min 6-8 miesiecy cwiczen z odpowiednie dobrana dieta i to co wyzej napisalem.

Profil bedzie aktualizowany po aktualnym cyklu, za 3 tygodnie.



Zmieniony przez - Nihil85 w dniu 2009-09-27 14:54:48

Zmieniony przez - Nihil85 w dniu 2009-09-27 14:55:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uchwyty do pompek obrotowe

Następny temat

Mój Pierwszy Plan Treningowy

Wiecej