SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
siema. mam pytanie odnosnie pompek. Czy jezeli nie dam rady zrobic nawet jeden pompki.. To czy moge robic tzw pompki damskie..?Czy to mi pomoze zeby potem robic zwykle pompki? z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dobrze byloby kupić sobie kalendarz i go uzywać; choćby juz na przyszły rok aby nie było takich archeologicznych numerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
rob pompki z nogami (do kolan) na podwyzszeniu, rob dziennie kilka serii i po ok. 3 tygodniach spokojnie bedziesz robil kilka normalnych.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
z nogami na podwyzszeniu czyli cos jak damskie.. tylko ze kolana trzymam np. na tapczanie;p tzn nogi do kolan na tapczanie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
tak , ale powiedz mi bo wnioskując z Twojego profilu ćwiczysz rok na siłce i nie potrafisz wykonać jednej pompki ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
Juz ci mowie;] Cwicze okolo roku.. poszedlem na silownie i wyciskalem moze 30 kilo.. cwiczylem na profesionalnej silowni z 4 miesiace.. które byly zmarnowanymi poniewaz jechal ciagle na tym samym obciazeiu wogule nie mialem zadnej wiedzy.. potem trenowalem w piwnicznej silowni..to wyciskalem z 35 :D I teraz trenuje pchniecie kula.. z 4 miesiace i poczytalem troche sfd itp (mam w klubie silownie i trenera) i wyciskam 40 :D :P I nie potrafie zrobic pampki.. ale kiedys trzeba zaczac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
nie chcę żebyś odebrał to za pojechanie ale nie rozumiem jak można ćwiczyć rok i tak ten rok z***ać by nie zrobić jednej pompki...
ale nie ważne
życzę powodzenia
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
nogami na podwyzszeniu czyli cos jak damskie no ale chyba im wyżej sa nogi tym trudniej zrobić pompkę.....

no ale ogólnie tak jak wyżej, zacznij robić niepełne a z czasem bedziesz dawał rade i normalne.... to prawie tak jak z podciąganiem...

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
moim zdaniem jak będziesz miał nogi na podwyższeniu to tym bardziej nie zrobisz żadnej pompki. Rób damskie pompki i tyle...zn opieraj nogi na kolanach a nie na stopach. Będzie dużo łatwiej myślę że dasz radę. POWODZENIA !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1436
próbuj robic normalne tylko nie opuszczaj się na maxa skoro nie zrobisz normalnej tylko powiedzmy do połowy albo nawet 1/3 . lepiej by bylo żebys damskich nie robil wyrobia ci się złe nawyki!!

Nie ma ludzi nie do zajechania....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jakie złe nawyki co ty p*****ńczysz ?!? Jak trochę się wyrobi na tym to będzie próbował normalnie i tyle... Ale co już autor wybierze to tak będzie...

UPDATE:
Z tego co wyczytałem to jesteś chyba grubaskowaty i się odchudzasz ?!? No to w takim razie się nie dziwię że tak jest... Zrobisz trochę siły na ławce i będzie lepiej, ale to dziwne że nie możesz zrobić chociaż 1 pompki.

Zmieniony przez - dark123 w dniu 2007-03-20 14:34:06

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..stary wogole nie powinienes zakladac takich tematow..
a jesli nie umiesz to zacznij jak Ci odpowiada od "damskich"
ale postaraj sie wkoncu robic normalnie bo w taki sposob do niczego w tym sporcie nie dojdziesz,
pomki to podstawowe cwiczenie ,
o pompkach na poreczach nie wspominam bo to jest jush chyba dla Ciebie abstrakcja,
ale powodzenia i checi zycze jak najbardziej
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

barki i biceps

Następny temat

Jak modyfikować trening ??

WHEY premium